Jedziesz do Polski? Przygotuj niezbędne informacje!

  • 02.06.2020, 15:30
  • PO

Podziel się:

Oceń:

Jedziesz do Polski? Przygotuj niezbędne informacje! BiOSG Wcześniejsze przygotowanie niezbędnych informacji usprawni kontrole graniczne.
Przypominamy, że w dalszym ciągu zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów na granicach prowadzona jest kontrola sanitarna, a określone kategorie podróżnych kierowane są na obowiązkową kwarantannę.

W celu usprawnienia kontroli, przed zgłoszeniem się na przejściu granicznym na kierunku wjazdowym do Polski, zaleca się przygotowanie pełnego adresu miejsca zamieszkania lub pobytu, w którym osoba będzie odbywać obowiązkową kwarantannę, w szczególności:

- województwo/powiat;

- nazwa miejscowości/dzielnica; 

- ulica, nr domu, nr mieszkania; 

- kod pocztowy; 

- numer telefonu do kontaktu.

 

 

źródło: BiOSG

PO

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe