Pożar zniszczył cenną kolekcję motocykli ratownika GOPR. Pomóżmy ją odbudować!

  • 02.06.2020, 15:13
  • IR

Podziel się:

Oceń:

Pożar zniszczył cenną kolekcję motocykli ratownika GOPR. Pomóżmy ją odbudować! Archiwum prywatne/zrzutka.pl Wybuchł pożar, który zniszczył kolekcję motocykli jednego z ratowników GOPR
Dzisiejszej nocy w Odrzykoniu wybuchł pożar, który zniszczył kolekcję motocykli jednego z ratowników GOPR - Erwina Gorczycy. Dzięki zrzutce możemy pomóc ją odzyskać!

Zawsze mogliśmy liczyć na Erwina Gorczycę naszego Ratownika i Zofię Gorczycę jego małżonkę, która wspierała nas i bezinteresownie pomagała wrócić do normalnego funkcjonowania po kontuzjach, zabiegach itp. Dzisiejszej nocy ogień spalił Ich marzenia. Dziś Oni potrzebują naszego wsparcia. - czytamy na fanpage'u GOPR Bieszczady.

Na chwilę obecną (2 czerwca, 15:20) udało się zebrać 25053 zł. Dzięki naszemu wsparciu sprawimy, że Pan Erwin znowu będzie miał swoją kolekcję!

Zasilić zrzutkę możesz  TUTAJ.

 

IR

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe