Ogrom strat jest przerażający. Strażacy z powiatu sanockiego działają w przemyskim [FOTO+VIDEO]

  • 27.06.2020, 10:32 (aktualizacja Dzisiaj, 01:07)
  • PO

Podziel się:

Oceń:

Ogrom strat jest przerażający. Strażacy z powiatu sanockiego działają w przemyskim [FOTO+VIDEO] fot. Korso Sanockie na sygnale - Marcin Hac
Dzisiaj o godzinie 4:00 kompania Sanok w sile jednostek OSP KSRG: Nowosielce, Strachocina, Tyrawa Wołoska, Niebieszczany i Poraż została zadysponowana na powiat przemyski do usuwania skutków powodzi.

 Po koncentracji sił i środków w KM PSP w Przemyślu nasza kompania została podzielona i Nowosielce wraz z Porażem i Strachociną udały się z kompanią Lesko na teren gminy Bircza, natomiast Niebieszczany i Tyrawa Wołoska z kompanią Brzozów na gminę Dubiecko - relacjonują strażacy z OSP Niebieszczany.

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

 

 

 

 

PO

Zdjęcia (14)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe