PODKARPACIE. Najwyższa frekwencja wyborcza w gminie CISNA!

  • 29.06.2020, 18:31
  • IR

Podziel się:

Oceń:

PODKARPACIE. Najwyższa frekwencja wyborcza w gminie CISNA! Archiwum
Choć zdecydowanie na Podkarpaciu wygrywa Andrzej Duda, jednak w gminie Cisna wygrał Rafał Trzaskowski. To właśnie tam, frekwencja wyborcza była bardzo wysoka - teraz mieszkańcy mają nadzieję, że była najwyższa - miejsca z najwyższymi wynikami frekwencji wyborczej miały otrzymać nowy wóz strażacki, według zapewnień MSWiA.

Gmina Cisna może pochwalić się najwyższym wynikiem na Podkarpaciu jeśli chodzi o frekwencję wyborczą - 75,03%.

To także tutaj, jako w jednej z nielicznych gmin na podkarpaciu zwyciężył kandydat Koalicji Obywatelskiej - Rafał Trzaskowski - z wynikiem 689 głosów - 37,26%.

 

Pozostali kandydaci uzyskali w Gminie Cisna następujące wyniki:

  • Szymon Hołownia - 21,09%,
  • Krzysztof Bosak - 7,14%
  • Robert Biedroń - 3,68%,
  • Władysław Kosiniak-Kamysz - 3,24%.
  • Pozostali otrzymali mniej niż 0,5 proc. głosów.

 

I tylko #Cisna niczym dumny biały samotny żagiel na podkarpackim morzu.

Tutaj wygrywa Rafał Trzaskowski - tak napisała na Twitterze Elżbieta Łukacijewska, eurodeputowana Koalicji Obywatelskiej.

 

"Bitwa o wozy"

W każdym województwie gmina do 20 tys. mieszkańców z największa frekwencją w pierwszej turze wyborów prezydenckich otrzyma wóz strażacki – powiedział wiceminister Maciej Wąsik.

 

16 takich pojazdów sfinansuje w całości MSWiA. O profrekwencyjnej inicjatywie Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji poinformowali na sobotniej (20 czerwca br.) konferencji prasowej wiceministrowie Maciej Wąsik i Paweł Szefernaker oraz komendant główny PSP nadbryg. Andrzej Bartkowiak.

IR

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe