Rodzice, słuchajcie dzieci!

  • 03.07.2020, 09:03
  • emes

Podziel się:

Oceń:

Rodzice, słuchajcie dzieci! fot. Marian Struś
Dzielna ekipa TrzaskoBusu, która wczoraj (czwartek rano) zawitała do Sanoka, przy bramie wiodącej do zamku natknęła się na kolonię letnią z Łoniowa k. Stalowej Woli wraz z przewodnikiem i opiekunami. Miejscem, gdzie spędzają wakacje, są Nowosielce k. Sanoka.

Dzieci natychmiast zainteresowały się busikiem z podobizną Rafała Trzaskowskiego i nie przepuściły okazji, aby porozmawiać z europosłanką Elżbietą Łukacijewską.
Egzamin z
wychowania obywatelskiego zdały na piątkę. Doskonale wiedziały, że Rafał Trzaskowski walczy o prezydenturę, że 12 lipca odbędzie się druga tura wyborów. Na pytanie: na kogo Wy głosowalibyście, gdybyście mieli takie prawo, padła głośna odpowiedź: "NA TRZASKOWSKIEGO!". Na prośbę pani europoseł, aby spróbowali przekonać swoich rodziców, gdyż to będzie głosowanie za ich przyszłością, odpowiedzieli rozbrajająco: ALE ONI NIE CHCĄ NAS SŁUCHAĆ!"

emes

Zdjęcia (2)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe