Porażka Ekoballu z Siarką Tarnobrzeg [FOTO]

• 04.07.2020, 11:13 (aktualizacja 04.07.2020, 11:25)
  • MR

Podziel się:

Oceń:

Porażka Ekoballu z Siarką Tarnobrzeg [FOTO] fot. Tomasz Sowa
W ostatnim sparingu przedsezonowym IV -ligowy Geo-Eko Ekoball Stal Sanok podejmował III - ligową Siarkę Tarnobrzeg, ulegając w piątkowym meczu na "Wierchach" rywalom w stosunku 0-2.

Do przerwy tarnobrzeżanie prowadzili 1-0. To pierwsza porażka sparingowa sanoczan. Przed meczem z Siarką Tarnobrzeg trenerzy umówili się na nielimitowaną ilość zmian. W sanockim zespole wystąpiło 22 piłkarzy w rozgrywanym przy sztucznym oświetleniu meczu.
Było to ciekawe dla oka spotkanie, toczone w dość szybkim tempie, w którym nie brakowało ostrej gry i wielu sytuacji, stworzonych przez graczy obu stron.

Wykorzystana jedenastka dała gościom prowadzenie w 34 minucie. Tuż po przerwie, w 51 minucie III-ligowcy trafiają po raz drugi po składnej akcji. Wynik mógł być nieco inny, bo zarówno sanoczanie (choćby szansa Słysza), jak i Siarka zmarnowali wiele dogodnych sytuacji.
Mecz z wyżej notowanym rywalem, mimo że przegramy, ujmy nie przynosi i jest kolejnym krokiem do przygotowania się do zbliżającego się dużymi krokami sezonu 2020/2021.

A pierwszy mecz o stawkę już za tydzień, półfinał Okręgowego Pucharu Polski, w którym rywalem Ekoballu będzie zespół Cosmosu Nowotaniec.