Poszukiwania zakończone sukcesem. To 49-letni mieszkaniec Wójtostwa odnalazł kobietę [RELACJA]

  • 05.07.2020, 15:41 (aktualizacja 14.07.2020, 00:18)
  • PO

Podziel się:

Oceń:

Poszukiwania zakończone sukcesem. To 49-letni mieszkaniec Wójtostwa odnalazł kobietę [RELACJA] fot. Patryk Oberc Miejsce odnalezienia kobiety
KPP w Sanoku zakończyła poszukiwania 81-letniej sanoczanki. Starsza kobieta znaleziona została w polach nieopodal ogródków działkowych Kiczury.

Maria Zimak lat 81 zam. Sanok w dniu dzisiejszym wyszła z domu ul. Daszyńskiego przed godz 06:00 i do tej pory nie powróciła. Nawiązała kilkakrotnie kontakt telefoniczny twierdząc, że znajduje się w pustostanie. Obecnie telefon nie odpowiada. Ostanie logowanie telefonu nadajnik Kiczury. Starsza kobieta ma problemy kardiologiczne oraz leczy się na demencję.

To 49-letni mieszkaniec osiedla Wójtostwo odnalazł zaginioną kobietę.

Widziałem Wasz artykuł na portalu i ponieważ mieszkam niedaleko Kiczur, wybrałem się na rower z myślą, że może gdzieś zobaczę poszukiwaną.  Nieopodal drogi prowadzącej na skałki zauważyłem kilka radiowozów. Zsiadłem z roweru i spacerkiem przeszedłem wzdłuż siatki ogrodzeniowej. Tam są ogródki działkowe i widać było z daleka w wysokiej trawie takie koło, jakby ktoś tam wydeptał tą trawę. Bez wahania przeskoczyłem siatkę i zobaczyłem leżącą kobietę. Zapytałem jak się czuje, powiedziała, że w porządku tylko jest bardzo słaba i nie może wstać. Od razu zacząłem machać i krzyczeć do policjantów, którzy byli po drugiej stronie pola, pod górką. Zauważyli mnie i podbiegli. Wezwali na miejsce karetkę pogotowia. 

KPP Sanok dziękuje wszystkim, którzy czynnie zaangażowali się w poszukiwania starszej kobiety.


 

PO

Zdjęcia (6)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe