Bieszczady. Gwałtowne nawałnice. Liczne podtopienia i zalane drogi [FOTO+VIDEO]

  • 06.07.2020, 11:07 (aktualizacja 11.07.2020, 13:10)
  • PO

Podziel się:

Oceń:

Bieszczady. Gwałtowne nawałnice. Liczne podtopienia i zalane drogi [FOTO+VIDEO] fot. Patryk Oberc Strażacy oraz cywile układali worki z piaskiem, aby zatrzymać wodę.
Intensywne opady deszczu, jakie miały miejsce w piątek, spowodowały utrudnienia na niektórych odcinkach dróg. W Krościenku, policjanci organizowali objazdy, kierowali ruchem i współpracowali ze strażakami, którzy usuwali skutki podtopień.

Piątkowe burze spowodowały utrudnienia w ruchu w miejscowości Krościenko. Przez intensywne opady, doszło do podtopień budynków i pomieszczeń gospodarczych. Policjanci monitorowali drogi w rejonach zagrożonych podtopieniami, sprawdzali, czy są przejezdne, jak również kierowali na objazdy.

Niestety w Bieszczadach po intensywnych opadach deszczu wezbrały rzeki i górskie potoki, które wystąpiły z koryt. Policjanci zamykali zalane odcinki, by zminimalizować niebezpieczeństwo. Funkcjonariusze patrolowali również okolice z uwagą na dobytek mieszkańców. 

Straż pożarna po gwałtownych ulewach w powiecie bieszczadzkim miała mnóstwo pracy. Zablokowana była choćby droga wojewódzka 890 w Krościenku i Liskowatem. Po intensywnych opadach doszło do wezbrań rzek i potoków. Na terenie Ustrzyk Dolnych oraz pobliskich miejscowości dochodziło do lokalnych zalań oraz podtopień. Zobacz jak wyglądało Krościenko w powiecie bieszczadzkim

PO

Zdjęcia (33)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe