Spotkanie "Stare drzewa - niedźwiedzie domy"

  • 07.07.2020, 16:30
  • PO

Podziel się:

Oceń:

Spotkanie "Stare drzewa - niedźwiedzie domy" BdPN
Zapraszamy do wzięcia udziału w prelekcji "Stare drzewa - niedźwiedzie domy". Odbędzie się w ten piątek (10 lipca) o godz. 17 w Ośrodku Edukacji Ekologicznej BdPN w Ustrzykach Dolnych. Wstęp wolny.

Bieszczadzki Park Narodowy zaprasza na prelekcję z cyklu „Wakacyjne spotkania z przyrodą” pt. "Stare drzewa - niedźwiedzie domy", która odbędzie się 10 lipca br. (piątek) o godz. 1700 w Ośrodku Edukacji Ekologicznej BdPN w Ustrzykach Dolnych (budynek Muzeum Przyrodniczego); ul. Bełska 7.

 

Prelekcję poprowadzi dr Bartosz Pirga, zoolog badający duże ssaki w Bieszczadzkim Parku Narodowym. Zapraszamy do oglądania filmów nagranych przez autora podczas prowadzenia monitoringu dużej fauny w BdPN, prezentowanych na Facebooku BdPN.

 

Podobnie jak w latach ubiegłych podczas „Wakacyjnych spotkań z przyrodą” będą losowane upominki (wydawnictwa i gadżety BdPN).

 

W obiekcie obowiązuje dystans społeczny oraz zakrywanie ust i nosa.

 

 

Źródło: BdPN

 

ZOBACZ TEŻ:

PO

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe