Czerteż. Bójka pasażerów w busie Marcel [FOTO]

  • 23.07.2020, 20:17 (aktualizacja 06.08.2020, 11:57)
  • PO

Podziel się:

Oceń:

Czerteż. Bójka pasażerów w busie Marcel [FOTO] fot. Korso Sanockie na sygnale
Dzisiaj (23 lipca) przed godz. 19:00 doszło do incydentu w miejscowości Czerteż.

Do busa sieci Marcel, na ul. Królowej Bony wsiadło dwóch nietrzeźwych mężczyzn, jeden 41-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego a drugi 37-letni mieszkaniec województwa śląskiego. Na ulicy Rymanowskiej do busa dosiadł się 31-letni mężczyzna również z województwa śląskiego wraz ze swoją rodziną.

Mężczyzna chciał przejść na tył busa i poprosił, jednego z mężczyzn o przesuniecie bagażu, co nie spodobało się pasażerowi. Doszło między nimi do słownej przepychanki. Kierowca, widząc, że konflikt się zaostrza, postanowił zatrzymać się na przystanku w Czerteżu i wezwać policję.

Mężczyźni wysiedli i zaczęli się bić. Podczas bójki uderzali głowami, w dużą szybę busa aż doszło do jej stłuczenia. Patrol policji po przybyciu na miejsce zatrzymał dwóch nietrzeźwych mężczyzn, 41-latka (2,07 promila) i 37-latka (2,14 promila).

Natomiast 31-latka zabrało pogotowie ratunkowe do szpitala w Sanoku ze względu na dużą ranę ciętą głowy oraz obrażenia twarzy. Jeśli okaże się, że obrażenia tego mężczyzny będą powyżej dni siedmiu, zostanie wszczęte postępowanie.

Po całym zajściu bus został podmieniony na inny i pasażerowie po dłuższej przerwie kontynuowali dalszą jazdę. 

PO

Zdjęcia (2)

Komentarze (21)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Damian
Damian 27.07.2020, 09:21
Bo Bus jest do wożenia bydła. Autobus ma miejsce na bagaże a w takim busiku nawet na kolana nie ma miejsca . I zaczyna się koszmar jazdy.
Makro
Makro 26.07.2020, 19:45
Motłoch
Rizzo
Rizzo 25.07.2020, 17:53
Do szpitala w Sanoku... Lezalem tam... Pod taką opieką nie wiem czy gosc z tego wyjdzie... Nie powinni patrzec ile dni leczenia tylko winnym przywalic po 500 godzin prac spolecznych w hospicjum
pp
pp 25.07.2020, 12:02
patola
Kierowca Bombowca
Kierowca Bombowca 24.07.2020, 13:45
Czasami lepiej byłoby wozić zwierzęta niż ludzi. Każdy kierowca przyzna mi rację.
logicznie
logicznie 24.07.2020, 11:36
Z tego co piszą to pijany brzozowiak z pijanym ślązakiem pobili trzeźwego ślązaka , który się dosiadł z rodziną i chciał przejść na koniec busa.
RatujBozeRatuj
RatujBozeRatuj 24.07.2020, 10:44
Rabarbar z Hasiukiem szeryfami.
Marcel
Marcel 24.07.2020, 09:52
Czyli nasz wygrał? 🤪
Maciej
Maciej 24.07.2020, 09:41
Ja też jeżdżę w Marcelu i tego samego dnia też miałem problem z pewnym Panem który wyszedł z więzienia. Do tego doszło że podczas jazdy próbował mnie uderzyć ale jakoś sobie poradziłem. Powiem z doświadczenia bo jeżdżę już ok 10 lat że z więźniami bardzo często są problemy. Moim zdaniem w tym przypadku nie było winy kierowcy tym bardziej że z nim rozmawiałem ponieważ często jak ktoś wsiada wydaje ci się że jest wszystko ok dopiero po jakimś czasie oni się rozkręcają. Ale co zrobić taki zawód pozdrawiam.
aaa
aaa 26.07.2020, 10:11
Alkohol od delikwenta czuć na samym wejściu, chyba że jest pod wpływem innych substancji. Jest regulamin przewozów i ewidentnie wina kierowcy że zabiera osoby nietrzezwe. Gratuluję kierowcy i współczuję pozostałym pasażerom którzy byli skazani na przymusowa inhalacje.
antyprisoner
antyprisoner 24.07.2020, 12:33
wyobraźcie sobie ludzie, co się będzie działo jak nam to więzienie na Stróżowskiej wybuduja i będą bandyci wychodzić z niego............
To ja
To ja 24.07.2020, 14:48
Na byłych więźniów natknąć się można wszędzie, mijacie się z nimi codziennie, a skrajne sytuacje mogą zdarzyć się wszędzie i zawsze i nie koniecznie z więźniami.
Co do niechęci sanoczan na temat budowy ZK na terenie miasta jestem bardzo zdziwiony. Taka inwestycja niesie za sobą potezny rozwój gospodarczy dla całego miasta. Bardzo duże zatrudnienie nawych funkcjonariuszy, a również osoby cywilne do pracy w ZK, rozwój na terenie Sanoka firm zajmujących się dostarczaniem żywności, środków czystości, obsługujących i serwisujących sprzęt informatyczny. Nie mówiąc o firmach budowlanych prowadzących pracę w charakterze podwykonawczym, a takich prac będzie multum.
Rozwój Sanoka jest na wyciągnięcie ręki, dany pod nos mieszkańcom.
Jeśli Sanok z tego nie skorzysta to dalej będziemy daleko z tyłu za innymi miastami, narzekając jak to moasto się nie rozwija i w Sanoku nic się nie dzieje i nazywając go miastem starych ludzi.
Maria
Maria 25.07.2020, 01:58
Miasto Sanok będzie się rozwijać dzueki więźniom i rozbojom :( Pozdr
Just me
Just me 24.07.2020, 19:18
Hahahahahaha
agil
agil 24.07.2020, 15:48
małe firmy nie poradzą sobie z dużymi. wszystko o czym piszesz idzie przetargiem. Zatrudnienie może i będzie.
Sanocznin
Sanocznin 24.07.2020, 06:52
Brzozowiak i Hanysy. To się musiało źle skończyć :)
Marcelina
Marcelina 24.07.2020, 06:27
Trochę wina kierowcy
Nie powinno się brać śmierdzących pijaków
Do autobusu
Niech idą z buta albo taxi
antek