Remis Ekoballu w środowy wieczór na "Wierchach" [FOTORELACJA]

• PO / M. Romanek

Podziel się:

Oceń:

Remis Ekoballu w środowy wieczór na "Wierchach" [FOTORELACJA] fot. Tomasz Sowa
Geo-Eko Ekoball po falstarcie do nowego sezonu i porażkach w finale okręgowego Pucharu Polski z Karpatami Krosno 0-3 i na inaugurację IV ligi z Wisłokiem Wiśniowa 1-3 podejmowali w środowy wieczór, 29 lipca drużynę Sokoła Nisko.

Drużyna rywali również zanotowała porażkę na początek sezonu, przegrywając u siebie z Partyzantem Targowiska 1-2, z tego tytułu można było przepuszczać, że gospodarze mają idealną okazję do przełamania złej passy.

Idealne warunki do gry i wydawać by się mogło szansa dla sanoczan na zwycięstwo.

Jednak mimo początkowej przewagi Ekoballu to goście wychodzą na prowadzenie już w 9 minucie po kontrze i błędzie obrony gospodarzy.

Sanoczanie mają swoje szanse, ale to goście znów mogli zdobyć bramkę, ale sytuację sam na sam broni w 17 minucie Jagniszczak.

Sebastian Sobolak po pięknym strzale w długi róg z narożnika pola karnego daje wyrównanie gospodarzom w 28 minucie.
Niestety w 39 minucie to znów niespodziewanie gracze gości wychodzą na prowadzenie po ładnym strzale, ale jednak nie bez winy sanockiego bramkarza.

Druga połowa to zmiany w sanockiej drużynie, które nieco zmieniły obraz gry.

Ale to rywale byli blisko kolejnej bramki - słupek w 62 minucie gry. Z kolei uderzenie jednego z sanoczan ląduje na poprzeczce 5 minut później.

W 73 minucie w końcu po rzucie rożnym i pięknym strzale głową Łukasza Tabisza wyrównanie dla Ekoballu.
Ale już minutę później po rykoszecie, który zaskoczył sanockiego bramkarza, rywale zdobywają trzecią bramkę.

W 76 minucie na boisku doszło do przepychanki, w wyniku której bramkarz gości i Jakubowski po stronie gospodarzy otrzymują czerwone kartoniki.

Wyrównanie daje sanoczanom najlepszy w ich szeregach Sebastian Sobolak, pewnym strzałem z "jedenastki".

Mimo przedłużonego o 6 minut czasu gry wynik nie ulega zmianie. Pozostaje spory niedosyt, bo z pewnością zarówno zawodnicy, jak i kibice liczyli na komplet punktów dla Ekoballu.

Geo-Eko Ekoball Stal Sanok - Sokół Nisko 3-3 (1-2)