Spotkanie "Źródła Sanu w aspekcie historyczno-geograficznym"

  • 31.07.2020, 14:30
  • IR

Podziel się:

Oceń:

Spotkanie "Źródła Sanu w aspekcie historyczno-geograficznym" BdPN
Zapraszamy do wzięcia udziału w prelekcji "Źródła Sanu w aspekcie historyczno-geograficznym". Odbędzie się dzisiaj (31 lipca) o godz. 17 w Ośrodku Edukacji Ekologicznej BdPN w Ustrzykach Dolnych. Wstęp wolny.

Bieszczadzki Park Narodowy zaprasza na prelekcję pt. „Źródła Sanu w aspekcie historyczno-geograficznym”, która odbędzie się  dzisiaj (31 lipca) o godz. 1700 w Ośrodku Edukacji Ekologicznej BdPN w Ustrzykach Dolnych (budynek Muzeum Przyrodniczego); ul. Bełska 7. Prelekcję poprowadzi dr Wojciech Krukar – geograf, przewodnik górski, autor map i przewodników turystycznych, wykładowca Karpackiej Państwowej Uczelni w Krośnie.

Podobnie jak w latach ubiegłych podczas „Wakacyjnych spotkań z przyrodą” będą losowane upominki (wydawnictwa i gadżety BdPN).

W obiekcie obowiązuje dystans społeczny oraz zakrywanie ust i nosa.

Grupy prosimy o wcześniejszy kontakt z organizatorem: tel. 013 461 10 91; e-mail: [email protected]; oraz na stronie internetowej. 

 

Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy.

 

Źródło: BdPN

 

 

ZOBACZ TAKŻE:

IR

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe