Sanok. Spotkanie ruchu Szymona Hołowni - Polska 2050

  • 01.08.2020, 10:03
  • M. Romanek

Podziel się:

Oceń:

Sanok. Spotkanie ruchu Szymona Hołowni - Polska 2050 fot. Adam Bardziński
W środowe popołudnie w jednej z sanockich restauracji odbyło się po raz pierwszy w Sanoku spotkanie ruchu Szymona Hołowni - Polska 2050.

Miało ono luźny charakter informacyjno -sprawozdawczy. Spotkanie prowadził Tomasz Gankiewicz, jeden z wojewódzkich liderów wolontariatu ruchu Polska 2050, który jest równocześnie liderem powiatu sanockiego. Uczestniczyli w nim także liderzy wojewódzcy, dr Marcin Jurzysta, oraz Adam Bardziński
i współlider powiatu sanockiego, Bartosz Romanek. Zebrani dyskutowali w bardzo miłej atmosferze o tym, co udało się zrobić w czasie kampanii i po jej zakończeniu oraz o planach ruchu na przyszłość.


Ekipa Szymona Hołowni, bezpartyjnego kandydata na prezydenta, który w wyborach uzyskał poparcie blisko 3 milionów Polek i Polaków działała i nadal działa bardzo prężnie w sile 13,000 zarejestrowanych wolontariuszy w skali kraju zaangażowanych w wiele ciekawych, społecznych i charytatywnych inicjatyw organizacji robiąc dobrą robotę.

Ruch Polska 2050 jest obecnie rejestrowany w KRS i w piątek w samo południe Szymon Hołownia na konferencji prasowej opowiedział o nim więcej, o jego statucie, o planach na najbliższe miesiące, konkretnych działaniach, jakie ruch obywatelski zamierza podejmować, by zmieniać Polskę i mieć realny wpływ na jej kształtowanie. Wierzymy, że w miarę rozwoju ruchu Polska 2050 będzie on także rósł w siłę w powiatach: sanockim, leskim i bieszczadzkim.

Zapraszamy do kontaktu z liderami powiatu sanockiego: Tomaszem Gankiewiczem i Bartoszem Romankiem, jeśli jesteście zainteresowani dołączeniem do tej inicjatywy, niosącej nadzieję na różnorodną, aczkolwiek sprawiedliwą Polskę na pokolenie, nie kadencję. Zachęcamy także do dołączenia do grupy na Facebooku - POLSKA 2050 - powiat sanocki.

M. Romanek

Zdjęcia (3)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe