Resovia w Fortuna 1 lidze po wygranej ze Stalą Rzeszów

• M. Romanek

Podziel się:

Oceń:

Resovia w Fortuna 1 lidze po wygranej ze Stalą Rzeszów fot. Fanpage Resovia
Apklon Resovia Rzeszów, pokonując po minutach karnych Stal Rzeszów 7-6 melduje się na przyszły sezon w rozgrywkach Fortuna 1 ligi.

Mecz przebiegał pod dyktando drużyny Resovii, jednak ani w regulaminowych 90 minutach, ani w dodatkowym czasie 30-minutowej dogrywki żadna z drużyn nie potrafiła znaleźć recepty na strzelenie zwycięskiej bramki.

Druga część dogrywki to już w zasadzie oczekiwanie obu drużyn na końcowy gwizdek arbitra. Rzuty karne to jak fani futbolu doskonale wiedzą w dużej mierze loteria.

Szczęście sprzyjało lepszemu w tym meczu zespołowi Resovii, która pokonała w serii "jedenastek" Stal Rzeszów 7-6.

To właśnie Resovia Rzeszów zagra na poziomie rozgrywek 1 ligi w najbliższym sezonie ligowym.