Zostawili śmieci po biwaku w Bieszczadach. Będą musieli po nie wrócić! [FOTO]

  • 10.08.2020, 06:30
  • MK

Podziel się:

Oceń:

Zostawili śmieci po biwaku w Bieszczadach. Będą musieli po nie wrócić! [FOTO] fot. Kazimierz Nóżka
Niestety nie wszyscy przyjeżdżający w nasze strony turyści potrafią korzystać z tego, co Bieszczady oferują. Czasem brakuje zwykłego rozsądku.

Jak poinformował nas leśniczy z Nadleśnictwa BaligródKazimierz Nóżka, dziki biwak odbywał się na ścieżce przyrodniczej "Otaczarnia" w Bukowcu. Leśniczy dostał informację od turystów, którzy przechadzali się ścieżką. 

 

"Coraz więcej takich dołujących zachowań obserwujemy. Szczególnie w bardziej zacisznych, mniej uczęszczanych miejscach, jak właśnie Otaczarnia, Korbania, Chryszczata czy nieopodal wiaty w Jabłonkach. Tam gdzie jest większy ruch, nie ma problemu, bo ludzie się nawzajem obserwują. 

Na Facebooku nadleśnictwa pojawił się wpis:  CZYTAJ DALEJ 

MK

Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Nergal
Nergal 12.08.2020, 05:45
Podpisz się ukrainka śmieciara, a nie polka. Jeśli przytargałaś śmieci w Bieszczady to je wywieź z powrotem. Przypomnij sobie gdzie miałaś te śmieci przed piknikiem i tam je włóż.
Polka
Polka 11.08.2020, 18:55
Turysci zostawiają śmieci bo nie maja gdzie ich wyrzucać. Gminy zmniejszyły ilość koszy na swoim terenie.
Nergal
Nergal 12.08.2020, 05:49
Syfiara jesteś, brzydze się takimi brudasami jak ty, brudna jesteś jak te śmieci, jeśli tak zostawiasz.
Kasia
Kasia 11.08.2020, 22:17
Co za problem zabrać śmieci ze sobą? Ludzi totalnie pogięło. Skoro masz śmieci to zadbaj o nie. Ja czasem jak widzę przepełnione kosze, to biorę śmieci ze sobą i wyrzucam w innym miejscu do tego przeznaczonym. To człowiek ma zasrany obowiązek o to zadbać. Ludzi od cholery się przewala to tu, to tam... Skoro masz bajzel to zadbaj o niego...
Ryszard
Ryszard 10.08.2020, 18:24
Pływałem kajakiem po zalewie solinskim i tez smieci zostawiaja turysci Zbierałem co moglem do kajaka ale to kropla w morzu Skoro butelke z woda przyniesiesz to pustej nie udzwigniesz jeden z drugim ????
Kasia
Kasia 11.08.2020, 22:19
Ludzie są pretensjonalni. Uważają, że wszystko im się należy. Za nic mają dbanie o środowisko... Bleee

Pozostałe