Bieszczady: Lipiec cieszył się wysoką frekwencją na szlakach

  • 12.08.2020, 09:00
  • IR

Podziel się:

Oceń:

Bieszczady: Lipiec cieszył się wysoką frekwencją na szlakach Archiwum
W miesiącu lipcu br. odnotowano o 45% więcej wejść na szlaki w porównaniu do wyników z poprzedniego roku. Bieszczady wciąż cieszą się popularnością.

Odnotowano 167,2 tys. wejść na szlaki piesze w lipcu br. w 19 punktach informacyjno-kasowych. To o 45% więcej niż w roku 2019. Na Tarnicę weszło w tym czasie 46,0 tys. osób (ponad 54% więcej niż w roku poprzednim). Na wszystkich wjazdach do parku odnotowano 87,3 tys. pojazdów samochodowych (wzrost o 37%), z czego ponad 20,1 tys. zanotował rejestrator w Wołosatem. 

Mimo tak wysokiej frekwencji ogólnej były również szlaki mało uczęszczane.

Frekwencja z lipca to wynik pewnego odreagowania. Nie spodziewa się takiego wzrostu w sierpniu, pomimo bardzo korzystnej pogody. Pozostaje nadal prosić o przestrzeganie zasad zwiedzania, dobre indywidualne przygotowanie się do wyjść w góry i korzystanie z przejść alternatywnych. 

IR

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe