Gmina Sanok. Przebudowa budynku Wiejskiego Domu Kultury w miejscowości Falejówka

  • 12.09.2020, 08:00
  • Źródło: Gmina Sanok

Podziel się:

Oceń:

Gmina Sanok. Przebudowa budynku Wiejskiego Domu Kultury w miejscowości Falejówka fot. Archiwum Przebudowa budynku Wiejskiego Domu Kultury w miejscowości Falejówka.
W dniu 10 września o godz. 10:30 w urzędzie Gminy Sanok miało miejsce otwarcie ofert w postępowaniu przetargowym pn. “Rozbudowa, nadbudowa, przebudowa istniejącego budynku Wiejskiego Domu Kultury w miejscowości Falejówka”.

W przedmiotowym postępowaniu, w wyznaczonym terminie swoje oferty złożyło 8-miu oferentów.

 

PRZECZYTAJ TAKŻE: Wyposażenie gastronomiczne Domu Pomocy Społecznej w Raczkowej

 

Obecnie trwają prace komisji przetargowej polegające na badaniu i weryfikacji złożonych ofert.

Pod uwagę będą brane te, które spełniają wszystkie wymogi Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia. Na sfinansowanie w/w zamówienia Gmina Sanok zamierza przeznaczyć 200 000,00 zł.

 

Źródło: Gmina Sanok

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe