Bieszczady. Poznaliśmy tożsamość zmarłego znalezionego nieopodal Chatki Puchatka

  • 17.09.2020, 20:06
  • Rafał Bolanowski/opr. DJ

Podziel się:

Oceń:

Bieszczady. Poznaliśmy tożsamość zmarłego znalezionego nieopodal Chatki Puchatka Fot. Archiwum Czy udało nam się ustalić tożsamość zmarłego w Bieszczadach?
Dzień po ukazaniu się artykułu o szczątkach znalezionych w Bieszczadach, na naszą skrzynkę mailową przyszła anonimowa wiadomość. Jej autor opisuje do kogo należały zwłoki znalezione przez pracowników.

Autor anonimu twierdzi, iż zna tożsamość zmarłego odnalezionego na bieszczadzkiej ścieżce nieopodal Chatki Puchatka. Odnalezionym w Bieszczadach jest zapewne(...)
  CZYTAJ WIĘCEJ >>  

 

Rafał Bolanowski/opr. DJ

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe