Zagórz: Ewakuacja budynku Urzędu Miasta i Gminy w Zagórzu [FOTO]

  • 25.09.2020, 15:30
  • MK

Podziel się:

Oceń:

Zagórz: Ewakuacja budynku Urzędu Miasta i Gminy w Zagórzu [FOTO] fot. OSP KSRG Zagórz Ewakuacja budynku Urzędu Miasta i Gminy w Zagórzu.
W dniu (24 września) nasza jednostka wraz z kolegami z JRG Sanok, brała udział w próbnej ewakuacji budynku Urzędu Miasta i Gminy w Zagórzu.

Ewakuacja była następstwem odkrycia przez pracowników urzędu paczki z nieznaną substancją.

 

 


Przeczytaj także: Podkarpacie. Ukrywał się kilka lat. Poszukiwany dwoma listami gończymi! 


 

 

Usunięciem paczki zajął się zastęp JRG Sanok, natomiast nasi ratownicy udzielili pomocy przed medycznej jednej z pracownic urzędu, która ucierpiała podczas opuszczania budynku oraz ewakuowali ją w miejsce bezpieczne.

 

Dziękujemy wszystkim za dzisiejsze współdziałanie!

 

 

 

Źródło: OSP KSRG Zagórz

 

 

MK

Zdjęcia (8)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe