Ze wstępnych ustaleń dowiadujemy się, że żądają między innymi podwyżek. Jest to na razie strajk w czasie przerwy tzw. ostrzegawczy. Pracownicy chca rozmów z prezesem. Skandowali "Gdzie jest prezes?!"
Więcej informacji niebawem.


Opublikowano:
Autor: PO
Ze wstępnych ustaleń dowiadujemy się, że żądają między innymi podwyżek. Jest to na razie strajk w czasie przerwy tzw. ostrzegawczy. Pracownicy chca rozmów z prezesem. Skandowali "Gdzie jest prezes?!"
Więcej informacji niebawem.


Polecane artykuły:
ZALOGUJ SIĘ
Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM
Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE