TERAZ! Strajk w Autosanie. Wszyscy pracownicy wyszli przed halę! [FOTO+VIDEO]

  • 29.09.2020, 10:11 (aktualizacja 04.10.2020, 01:04)
  • PO

Podziel się:

Oceń:

TERAZ! Strajk w Autosanie. Wszyscy pracownicy wyszli przed halę! [FOTO+VIDEO] fot. Redakcja
Dzisiaj (29 września) o godz. 9:45 pracownicy firmy Autosan odeszli od swoich stanowisk pracy i wyszli na plac przed halę produkcyjną.

Ze wstępnych ustaleń dowiadujemy się, że żądają między innymi podwyżek. Jest to na razie strajk w czasie przerwy tzw. ostrzegawczy. Pracownicy chca rozmów z prezesem. Skandowali "Gdzie jest prezes?!"

Więcej informacji niebawem.

loadingŁaduję odtwarzacz...

loadingŁaduję odtwarzacz...

PO

Zdjęcia (2)

Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
trzeźwy
trzeźwy 02.10.2020, 10:41
W Autosanie - tak jak w kinie, światło gaśnie wszystko ginie
Elo
Elo 29.09.2020, 17:35
Do roboty sie niech wezma, przez lata pracownicy kradli i rozkradli caly autosan a teraz podwyzek chca ?
gizmo
gizmo 29.09.2020, 20:14
widać po komentarzach ze znajdują sie tu alfiarze i arkadiusze co do roboty sie nie kwapią a pobierają pieniądze z urzedu i mopsu jak nie znacie całej polityki i co sie dzieje w autosanie to idźcie pracować do passa zobaczymy kto tu jest gieroje
Zbój
Zbój 29.09.2020, 15:58
Gdzie byli jak zasada rozwalał wszystko , tam już prawie nic niema
Polak mały
Polak mały 29.09.2020, 14:20
Jacy gieroje, jak im Zasada wykanczal Autosan to siedzieli jak mysz pod miotla. Teraz gdy stają na nogi to wielce odważni bo rządzi PiS. PelO by im pokazało gdzie im nogi wyrastają, dlatego siedzieli cichutko🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤭🤭🤭🤭
gizmo
gizmo 29.09.2020, 20:20
sorry ale autosan zawsze dobrze stał tylko co nowy prezes okradał fabrykę a co do zarobków zawsze kroją pracownika dobre pare lat w końcu jesteśmy w uni to powinni wszyscy zarabiać godnie
XxX
XxX 29.09.2020, 13:08
Jak mi się nie podobała płaca w mojej poprzedniej pracy to się zwolniłem i zatrudniłem tam gdzie płaca mi odpowiada. Na co oni liczą? Że jak za PRL państwo da? Jak 500+?
gizmo
gizmo 29.09.2020, 20:07
pewnie chłopie poszedłeś do pass-pol powodzenie
Ania