Trwają poszukiwania za 21-letnim Mateuszem Ławreszuk [RYSOPIS]

  • 03.10.2020, 14:32 (aktualizacja 03.10.2020, 14:45)
  • PO

Podziel się:

Oceń:

 Trwają poszukiwania za 21-letnim Mateuszem Ławreszuk [RYSOPIS] fot. Podkarpacka Policja
Policjanci z zespołu zajmującego się poszukiwaniem osób zaginionych pracują nad ustaleniem miejsca przebywania 21-letniego Mateusza Ławreszuk. Mężczyzna w dniu 28.09.2020 roku o godzinie 7:00 wyszedł ze swojego domu (Olsztyn ul. Dworcowa) i do chwili obecnej do niego nie powrócił oraz nie nawiązał kontaktu z członkami swojej rodziny. Policja wspólnie z rodziną apeluje o pomoc w ustaleniu miejsca przebywania zaginionego.

Policjanci zajmujący się sprawą zaginięcia 21-letniego Mateusza Ławreszuk ustalili, że mężczyzna w dniu swojego zaginięcia wyszedł z domu i tradycyjnie miał jechać do zakładu pracy w rejonie os. Gutkowo w Olsztynie.


Współpraca z GOPR. Media Expert wyposaży w sprzęt multimedialny górskie karetki! 


 

21-latek spod swojego domu wyjechał samochodem osobowym m-ki Skoda Octavia koloru srebrnego o nr rej. NO 1015L. Z policyjnych ustaleń wynika, że w dniu zaginięcia (28.09.2020) w/w pojazd poruszał się w rejonie skrzyżowania ulicy Synów Pułku z ul. Tuwima w Olsztynie, co może świadczyć o tym, że 21-latek opuścił teren miasta, a nawet powiatu olsztyńskiego.

MATEUSZ ŁAWRESZUK ma 21 lat. Jest szczupłej budowy ciała o wzroście 190 cm, ma krótko ostrzyżone włosy koloru blond, odstające duże uszy, oczy koloru niebieskiego. Policja nie posiada informacji na temat ubioru mężczyzny w dniu jego zaginięcia.

Z policyjnych ustaleń wynika, że podobne sytuacje nigdy wcześniej nie miały miejsca. Policjanci prowadzą intensywne czynności, których celem jest jak najszybsze ustalenie miejsca przebywania zaginionego.

Policjanci wspólnie z rodziną apelują o przekazywanie każdej informacji, która może doprowadzić na trop 21-latka do najbliższej jednostki policji osobiście lub pod nr alarmowym 112. Informacje na temat zaginionego można przekazywać do osoby bezpośrednio nadzorującej poszukiwania, dzwoniąc pod nr tel. 503933956. Apelujemy również o przekazywanie informacji dotyczących samochodu, którym mógł poruszać się 21-latek – SKODA OCTAVA nr rej. NO 1015L.

Z ostatnich policyjnych ustaleń wynika, że 21-latek może przemieszczać się swoim samochodem po województwie świętokrzyskim i podkarpackim. Apelujemy o zwrócenie uwagi na auto m-ki SKODA OCTAVIA o nr rej. NO 1015L. Każdy, kto napotka w swoim rejonie wspomnianego mężczyznę lub pojazd proszony jest o jak najszybszy kontakt z Policją.

PO

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Bh
Bh 03.10.2020, 17:10
Podejrzewam, że pan Mateusz jednak się deklinuje. Proszę to poprawić bo czyta się to fatalnie.

Pozostałe