Rumuńska mafia grzybowa okrada lasy i grzybiarzy. Nadleśnictwo informuje prokuraturę

  • 10.10.2020, 14:55
  • DJ

Podziel się:

Oceń:

Rumuńska mafia grzybowa okrada lasy i grzybiarzy. Nadleśnictwo informuje prokuraturę Fot. Archiwum Straży Leśnej Zdjęcie podglądowe: Rumuni mają hurtowo zbierać grzyby na Podkarpaciu.
Obywatele Rumuni masowo przyjeżdżają na tereny pogranicza polsko-słowackiego na Podkarpaciu i w Małopolsce, i hurtowo wywożą grzyby z naszego kraju. Część grzybiarzy twierdzi, iż została okradziona. Sprawa trafia do prokuratury.

Podkarpackie i małopolskie lasy bogate są w grzyby, i najwyraźniej wiedzą o tym nie tylko tutejsi mieszkańcy, ale również... Rumuni. Przyjeżdżają oni masowo na tereny pogranicza polsko-słowackiego, aby zbierać nasze grzyby. Nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie to, iż robią to na skalę dosłownie "hurtową". Mieszkańcy pogranicznych miejscowości uskarżają się również na ich(...)
  CZYTAJ WIĘCEJ >>  

 

DJ

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Lalala
Lalala 13.10.2020, 16:49
Taż to cyganie z krosna
cygan
cygan 12.10.2020, 12:53
To nie są Rumunii ....To cyganie
Pioter
Pioter 11.10.2020, 21:40
To wygląda na strzał ostrzegawczy w tyl głowy!
Pioter
Pioter 11.10.2020, 21:38
To wygląda na strzał ostrzegawczy w tyl głowy °!

Pozostałe