Koronasceptycy w natarciu

  • 2 dni temu, 18:22
  • GL

Podziel się:

Oceń:

Koronasceptycy w natarciu Fot. Pexels Zdjęcie poglądowe: lekarze ze szpitali wprost przyznają, że zaczyna brakować łóżek dla zakażonych, a pandemia wymyka się spod kontroli!
"Przestańcie kłamać", "Manipulatorzy", "Zastraszanie - to jest wasza metoda", "Won z kagańcami" - to tylko niektóre z haseł, które pojawiają się w komentarzach pod tekstami, które informują o kolejnych liczbach zakażeń, ogniskach koronawirusa.

17 procent Polaków uważa, że pandemia koronawirusa to wymysł polityków i firm farmaceutycznych. Najwięcej sceptyków jest wśród najmłodszych respondentów. Tak wynika z badania w panelu Ariadna dla portalu ciekaweliczby.pl.

- Badanie pokazuje, jak dużo osób w Polsce wierzy w teorie spiskowe. Bardzo niepokojąca jest beztroska młodego pokolenia, które w największym stopniu nie wierzy w istnienie koronawirusa, nie boi się go i nie przestrzega obowiązku noszenia maseczek. Młodzi są mniej narażeni na dotkliwe skutki zakażenia koronawirusem, ale absolutnie nie może ich to zwalniać z odpowiedzialności za zdrowie i życie starszych ludzi, w tym swoich najbliższych.

- mówi Alicja Defratyka, autorka projektu ciekaweliczby.pl.

CZYTAJ DALEJ>>

GL

Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Anna
Anna Wczoraj, 19:39
Komentarze niepoprawne politycznie nie sat dopuszczanie
Ala
Ala Wczoraj, 19:36
To skąd w Niemczech oddolny ruch który zabiera dowody na testy które nie mają żadnych wartości diagnistycznych. Ba nawet nikt do tej pory nie wyizolował wirusa. Skąd deklaracja już kilka tysięcy naukowców i kilkanaście tysięcy medyków, którzy podważają istnienie pandemi. Wirus był już dawno i jak grupowy przechodzi go większość społeczeństwa , Niektórzy słabsi , chorzy i starzy przechodzą go ciężej. Ale leczy się go lekami, nie respiratorami jak to było początkowo we Włoszech. Za to ludzie umierają bo nie jest im udzielana pomoc na inne choroby.Pamiętajcie ludobójstwo nie ulega przedawnieniu.
Barbara Nowak
Barbara Nowak Wczoraj, 15:20
Zamknąć szkoły podstawowe! Dzieci zakażają przez 3 tygodnie. Maseczki chirurgiczne trzeba zmieniać kilkakrotnie w ciągu pracy. Maseczki powinien zabezpieczyć pracodawca.
Przyłbice nic nie dają.
Minister zdrowia przewiduje coraz więcej zakażeń. Po 1 listopada będzie jeszcze więcej.
Zamknąć również kościoły.
Walka z koronawirusem to priorytet.
Słuchać najlepszych wirusologów.
Niestety duża część społeczeństwa nie ma zaufania do rządu. Trzeba je odbudować.
Musimy być solidarni w tej walce niezależnie od wyznania, sympatii politycznych, płci itp.
Bolek
Bolek Wczoraj, 15:08
Oddajcie pieniądze ludziom którzy chorują i są w kwarantannie, dlaczego okradanie tych co ciężko pracują , widocznie nie ma sensu poddawać się kwarantannie lepiej chodzić do pracy i mieć całą pensję.Ciekawe czy premier też ma 80% wynagrodzenia, złodzieje.
AntyCovid
AntyCovid Wczoraj, 14:57
He he beztroska.... Beztroska i naiwna to jest autorka wypowiedzi. Niech sprawdzi statystyki umieralności na Covid i porówna z innymi. Tyle w temacie

Pozostałe