UKS KKK Niebieszczany na Mistrzostwach w Wieliczce [FOTO]

  • 20.10.2020, 14:03 (aktualizacja 20.10.2020, 14:43)

Podziel się:

Oceń:

UKS KKK Niebieszczany na Mistrzostwach w Wieliczce [FOTO] fot. UKS KKK NIEBIESZCZANY
17 października odbyły się Mostrzostwa Makroregionu Południowego Karate Kyokushin w Wieliczce.

UKS KKK NIEBIESZCZANY reprezentowało trzech zawodników w kategoriach seniorskich.Vicemistrzem Makroregionu Południowego w kategorii -65kg został Koczera Dawid. Brązowe medale dla naszego klubu w kategoriach Masters wywalczyli Kot Krzysztof i Sempai Rafał. -Bardzo się cieszymy, że turniej jednak się odbył z uwagi na wprowadzane kolejne obostrzenia. Dla Dawida był to dopiero drugi start w kategorii seniorskiej i po raz drugi z turnieju wraca ze srebrnym medalem i kolejnym doświadczeniem. Z kolei Krzysiek i Rafał po zaciętych walkach, nie zakwalifikowali się niestety do finałów. Postawa naszych zawodników daj nam powód do dumy i nadzieje na kolejne dobre występy.

- relacjonuje dla nas Anna Czaban UKS KKK NIEBIESZCZANY

Zdjęcia (13)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe