• 26.10.2020, 13:00 (aktualizacja 27.10.2020, 09:09)
  • PO/M.Romanek

Podziel się:

Oceń:

Osława Zagórz z kompletem punktów w A klasie [VIDEO] fot. fanpage MKS Osława Zagórz & LKS Zarszyn
Gospodarze przeważali, od początku stwarzając dogodne sytuacje bramkowe. Jedną z nich wykorzystał Patryk Rachwał. Goście wyrównali po błędzie bramkarza zagórzan. Do przerwy remis 1-1.

A klasa, Krosno I, XII kolejka:

Osława Zagórz - Zgoda Zarszyn 5-1 (1-1)

Przeczytaj także: Młodzicy młodsi AP Wiki pokonują w derbach Ekoball

Mecz o "sześć punktów" i szansę na walkę o czołówkę tabeli A klasy rozegrano w Zagórzu, gdzie tamtejsza Osława podejmowała Zgodę Zarszyn.

Druga połowa toczyła się w trudnych warunkach, na mokrej murawie. Do sytuacji tej dużo lepiej zaadaptowali się gracze gospodarzy, dla których dwa trafienia zaliczył Igor Hydzik.
Goście stworzyli kilka sytuacji, ale szwankowała skuteczność.

Tymczasem po jednej z kontr Patryk Rachwał strzelił drugą swoją bramkę, a czwartą dla drużyny. Dzieło zwieńczył Kamil Łącki i Osława pokonała rywali niespodziewanie wysoko, bo aż 5-1. W tabeli A klasy prowadzi Wiki Sanok z 30 punktami, przed Bukowianką Bukowsko (25), Górnikiem Strachocina (22) i LKS Długie (22).

Drużyna z Zagórza po dopisaniu do swego dorobku kompletu punktów jest siódma z 17 zdobytymi dotychczas punktami. W środę w Lesku zaległe spotkanie Sanovia - Osława, w którym trudno tak naprawdę wskazać zdecydowanego faworyta.