Janusz Szuber przebywa na intensywnej terapii w leskim szpitalu

  • 26.10.2020, 15:54 (aktualizacja 26.10.2020, 17:01)
  • PO

Podziel się:

Oceń:

Janusz Szuber przebywa na intensywnej terapii w leskim szpitalu Fot. Wikipedia
Dotarła do nas wiadomość, że honorowy obywatel Sanoka, znany poeta Janusz Szuber przebywa w szpitalu na oddziale intensywnej terapii.

Janusz Szuber trafił do leskiego szpitala z racji duszności i osłuchowego zapalenia płuc z podejrzeniem COVID-19. Sanocki poeta, honorowy mieszkaniec naszego miasta otoczony jest fachową opieką na oddziale intensywnej terapii. 

Panu Januszowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia. 

 

PO

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Nadir
Nadir 30.10.2020, 21:37
Wielki człowiek, wspaniały Poeta! Januszku trzymaj się, jesteśmy z Tobą - przyjaciele z Katowic
Pewna pani z Krakowa
Pewna pani z Krakowa 27.10.2020, 22:07
Poeta codziennych wydarzeń i zwyczajnych spraw; troski zapracowanego ojca, uścisku matki, smaku chleba z konfiturą na podwieczorek, zapachu ziemi po deszczu.
Poezja wzruszeń na nabożeństwach majowych, ukryta wstydliwie za pazuchą kiść więdnącego już bzu .Ale jakże on pięknie pachniał!
Poeci mają ten przywilej- nigdy nie odchodzą zupełnie i na zawsze.
zyga
zyga 27.10.2020, 16:55
Po ilości komentarzy wnoszę, że poeta ceniony przez sanoczan.
Wstyd,przyjaciele.
Aldona
Aldona 26.10.2020, 19:58
Janusz! trzymaj się, jeszcze tyle przed Tobą dobrych i wspaniałych chwil i przeżyć , którymi nauczasz i zarażasz innych, że nie możesz się poddać. Liczę na Ciebie, jesteś potrzebny!!! Zdrowia, zdrowia!

Pozostałe