SANOK: Młodzi ludzie otworzyli wszystkie bramy na cmentarzu [VIDEO]

  • 01.11.2020, 18:44 (aktualizacja 04.11.2020, 17:52)
  • MK

Podziel się:

Oceń:

SANOK: Młodzi ludzie otworzyli wszystkie bramy na cmentarzu [VIDEO] fot. Facebook
Jak mówią na filmie młodzi ludzie, zrobili to w ramach obywatelskiej pomocy. Zresztą zobaczcie sami.

loadingŁaduję odtwarzacz...

MK

Komentarze (72)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
jojo
jojo 2 dni temu, 20:20
Debili nie brakuje
Weronika
Weronika 03.11.2020, 12:27
Brawo! Święta racja! Nikt nie ma prawa nam tego zakazać, dopóki chroni nas konstytucja!
citizen
citizen 02.11.2020, 23:21
brawo
Olc
Olc 02.11.2020, 21:10
Róbta co chceta
Olx
Olx 02.11.2020, 20:50
samockie debile
MP
MP 03.11.2020, 01:30
A moze to Ty jesses Debil.
Max
Max 02.11.2020, 18:57
Polacy to jednak dziwny kraj ,trochę wolności i już zaczynają się żucać zabawkami a Niemcy się cieszą
np
np 04.11.2020, 06:46
POLACY to naprawdę dziwny kraj XD
Tomek
Tomek 02.11.2020, 18:07
Tak w woli ścisłości cmentarze nie zostały zamknięte dlatego, że jest takie prawo tylko dla tego żeby chronić ludzi odwiedzających swoich bliskich zmarłych przed ewentualnym zarażeniem się covid-19. A gość, który otwierając BOHATERSKO bramy cmentarzy i namawiając do zgromadzeń ryzykuje czyimś zdrowiem i życiem. Może trochę zastanowienia co się robi, jaki może być koniec tego poczynania ale tego to już nie nagra Pan BOHATER.
Artur
Artur 03.11.2020, 15:29
Nie to, żebym bronił czy chwalił, ale... Słyszałem o tym w TV, jak również o oskarżeniu o sprowadzenie wielkiego niebezpieczeństwa (jakiego, wiadomo) na bliżej nieokreśloną część społeczeństwa, o grożących z tego tytułu konsekwencjach, jak również o tym, że cmentarz, pomimo tak wymownej namowy do zgromadzeń, pozostał pusty... Tak więc, na kogo sprawca/sprawcy to niebezpieczeństwo sprowadzili? Na zmarłych?
citizen
citizen 02.11.2020, 23:23
chronić przed wirusem którego nik nie wyekstrahował pandemia której nikt nie widział , chyba, ze w twoim mieście trupy lezą na ulicy
Angela
Angela 02.11.2020, 17:57
Chlopcy, jesli to czytacie, ciesze sie ze jestescie i tak dalej trzymajcie! Ja przejechalam cala polske by byc na grobie ukochanego, ktory przeszedl w stan ducha 2 miesiace temu. Wiecie jak bardzo zabolalo mnie ze ktos mi zakazal pojsc na grob na ktorym nie bylam od pogrzebu bo naprawde brak bylo mozliwosci..? Skakalam przez mur o 4 nad ranem by tam BYĆ. z przyjaciolmi. Nikomu nic nie zrobilismy a moglismy sie wyplakac wszyscy razem z tesknoty, dac upust cierpieniu, żalu..
Nie oceniajcie tych ktorym tak bardzo zalezalo by tam byc na cmentarzach. Historie i powody są rozne a patrzac na to, jakiego miejsca sprawa dotyczy, domyslcie sie ze sa to ludzkie dramaty.
Katolik
Katolik 02.11.2020, 17:18
Walcz bez kaptura i pokarz twarz.
spodlasa
spodlasa 02.11.2020, 23:23
przecież pokazali - w przeciwieństwie do ciebie
Czlek
Czlek 02.11.2020, 16:55
Jestem za. Wszędzie ludzie musza się obudzić ze strachu i zniewolenia i robić to samo.
M.K
M.K 02.11.2020, 15:26
W strajkach uczestniczy 90% młodych ludzi, ktorzy z nudów poszli sie tam bawić ( koronowirus zamyka przed nimi wszelkie uciechy i zabawy).Tak naprawdę nie wiedzą o co walczą. Bo jak sie nie wie, co to jest macierzyństwo to łatwo się zabija dzieci.Nie pomyśleli , że ich na świecie też mogłoby nie być (w końcu mama mogłaby pozbyc sie ciąży).Zobaczymy za kilka lat jak sami beda planowac dzieci . Czy nadal będą za aborcją? Powodzenia.
Weronika
Weronika 03.11.2020, 12:32
Ale czego ty człowieku chcesz? Tu nie mówimy o aborcji ale o bezprawnym zamknięciu cmentarzy
Meluzyna
Meluzyna 03.11.2020, 03:33
Pani nie rozumie tematu i jak większość gada od rzeczy. Nie chodzi o aborcje na życzenie, ale o ciężko uszkodzone płody. Młodzi ludzie wiedzą co to jest a Pani ma problem ze zrozumieniem ustawy.
Anis
Anis 02.11.2020, 15:07
To na cmentarzach jest wirus? A na strajkach nie ma. Tysiące strajkujących przez tyle dni nie przeszkadza policji, wręcz ich wspiera. A na marszu o wolność 24.10.2020 gazowanie obywateli, pacyfikowanie, zatrzymania, akty oskarżenia.. Wirus covid19 jest i ludzie przechodzą go jak grypę. Tylko całkowici debile mogą jeszcze wierzyć w pandemię Zamknięte szpitale spowodowały ok 36000 zgonów u ludzi z innego powodu, którym nie udzielony pomocny. Następnych tysiące umrzesz bo nie mają możliwości leczenia zawałów, nowotworów, cukrzycy i to.. To to co zrobili młodzi jest aktem protestu i pokazania prawdy narodowi, który niszczy okupanci..
0lc
0lc 02.11.2020, 20:45
Jakaś ty głuuuuuuupia! Spadłaß z księżyca na ryj!!!!!
Weronika
Weronika 03.11.2020, 12:34
O proszę, kolejny omamiony człowiek syfem z tv
M.K
M.K 02.11.2020, 14:49
Młodzi, zdrowi nie wierzą w koronawirusa..Dlaczego? Bo 99% młodych przechodzi chorobę lekko lub wcale. Ale jakby mieli rozum to by wiedzieli ,ze nie dostosowując się do zakazów, przynoszą do własnych domów chorobę a tym samym zaraża lub uśmierca własnych rodziców, dziadków.
Tata
Tata 02.11.2020, 14:18
Na strajkach tysiące ludzi , i tam niema wirusa.
Majka
Majka 02.11.2020, 13:53
Jacy przestępcy to, że pootwierali bramy, nic nie kradli. Odważni!!! A to co zrobił PIS to w porządku? Sam doprowadził do protestów to w porządku- tam było więcej ludzi niż na cmentarzach. Tym trzem chłopakom dałabym medal za odwagę.
Bartek
Bartek 02.11.2020, 13:46
Też mi się nie podoba zamykanie cmentarzy bo to bez sensu ale te chłopaki to zwykłe debile.
KoniecPolski
KoniecPolski 02.11.2020, 13:46
Brawo chlopaki! W koncu Podkarpacie zaczyna wykazywac logiczne myslenie!!!!!
Anna
Anna 02.11.2020, 13:23
Tak ciemnogród ciemnota tłumaki
W piątek jeszcze koronawirusa na cmentarzach nie było dopiero w sobotę tępe dzidy
Zacznijcie myśleć
KoniecPolski
KoniecPolski 02.11.2020, 13:49
No w koncu ludzie zaczynaja myslec logicznie!!!
Magda
Magda 02.11.2020, 13:05
Jest mi wstyd za was ludzie. To jest przerażajace jak bardzo myśli za was telewizja!!! Zero swojego toku myślenia, jak tak bardzo się boicie ze złapiecie tego śmiesznego wirusa to zostańcie w domu i dajcie innym walczyć o swoje prawa i pozwólcie robić to co kto chce a nie wieczne krytykowanie, bo to przez was bezmózgi będzie tylko gorzej! I już nawet do toalety będziecie chodzić tylko wtedy kiedy PiS wam pozwoli.
LKS
LKS 02.11.2020, 11:21
Ludzie co mowia ze chlopaki powinni byc ukarani i co wierza w ta korone sa totalnymi idiotami. Kretynstwo tych ludzi nie zna granic. Zadnej pandemii nie ma i tyle w temacie zacofani ludzie haha
Melania
Melania 03.11.2020, 03:36
Jesteś niedouczonym, ciemnym typem i tyle w temacie. Wyłącz internet, bo już Ci tam inni debile mózg zlasowały.

Pozostałe