KORONAWIRUS. Nowe ognisko w Ośrodku Brata Alberta w Sanoku

  • 14.11.2020, 17:31
  • MK

Podziel się:

Oceń:

KORONAWIRUS. Nowe ognisko w Ośrodku Brata Alberta w Sanoku Archiwum
Aktualna sytuacja dotycząca ognisk na terenie województwa podkarpackiego z podziałem na poszczególne powiaty. Stan na dzień 14-11-2020

Liczba nowych przypadków stwierdzonych w województwie podkarpackim pochodzi z 25 powiatów;
z wyjątkiem niżej opisanych ognisk
są to pojedyncze przypadki z transmisji poziomej
( zakażenia rodzinne i inne kontakty).

 

Liczba osób z potwierdzonym wynikiem dodatnim –40459
Liczba zgonów – 676

Liczba zgonów z innej przyczyny – 56

Łączna liczba zgonów – 732

Liczba ozdrowieńców – 19167

Liczba aktywnych przypadków – 20560

Liczba nowych przypadków w dniu składania raportu – 1162

Liczba nowych zgonów w dniu składania raportu – 40

 

Powiat brzozowski

Dom Pomocy Społecznej w Brzozowie łącznie w ognisku potwierdzono 20 pozytywnych przypadków zakażenia SARS CoV-2, w tym u 2 osób z personelu medycznego, 4 osób personelu pomocniczego i 14 pacjentów.

Powiat jarosławski

Dom Pomocy Społecznej w Foluszu łącznie w ognisku potwierdzono 129 pozytywnych przypadków zakażenia SARS CoV-2, w tym u 122 pensjonariuszy i u 7 osoby z personelu medycznego.

Powiat jarosławski

Dom Pomocy Społecznej w Moszczanach łącznie w ognisku potwierdzono 47 pozytywnych przypadków zakażenia SARS CoV-2, w tym u 37 pensjonariuszy i u 10 osób z personelu medycznego.

Schronisko dla kobiet im Brata Alberta w Jarosławiu w wyniku przeprowadzanych badań łącznie w ognisku potwierdzono 18 pozytywnych przypadków zakażenia SARS CoV-2, w tym u 16 podopiecznych i u 2 osób z personelu.

Powiat lubaczowski

Dom Pomocy Społecznej w Rudzie Różanieckiejłącznie w ognisku potwierdzono 84 pozytywnych przypadków zakażenia SARS CoV-2, w tym u 80 pensjonariuszy i u 4 osób z personelu medycznego.

Powiat sanocki

Zakład Pielęgnacyjno- Opiekuńczy Św. Brata Alberta w Sanoku w wyniku przeprowadzanych badań łącznie w ognisku potwierdzono 35 pozytywnych przypadków zakażenia SARS CoV-2, w tym u 23 pensjonariuszy i u 12 osoby z personelu zakładu.

Powiat tarnobrzeski

NZOZ ZPO Hospicjum Ojca Pio łącznie w ognisku potwierdzono 23 pozytywnych przypadków zakażenia SARS CoV-2, w tym u 20 pensjonariuszy i u 3 osoby z personelu zakładu.

MK

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe