Apel od Marszałka Władysława Ortyla - ,,Podziel się życiem’’

  • 21.11.2020, 10:00

Podziel się:

Oceń:

Apel od Marszałka Władysława Ortyla - ,,Podziel się życiem’’ fot. Gmina Sanok
W tym pełnym wyzwań czasie, w którym żyjemy, wobec pandemii, która tak zmienia i niszczy nasz świat, najważniejsza jest ludzka solidarność, empatia i szacunek dla bliźnich – mówi gospodarz Podkarpacia, marszałek Władysław Ortyl, apelując o oddawanie osocza, które ratuje życie.

„Podziel się życiem” – tak akcję zachęcającą do oddawania przez ozdrowieńców osocza nazwała Regionalna Stacja Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Rzeszowie. 

Apel skierowany jest do osób w wieku 18 – 65 lat, które przechorowały COVID -19 i zostały wyleczone, bądź przeszły bezobjawowe zakażenie wirusem SARS-COV-2.

Regionalna Stacja Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Rzeszowie prosi o kontakt telefoniczny pod numerem 17 867 26 71 lub 17 8672030 wew. 58 lub 39, albo o kontakt mailowy na adres [email protected]. Wszystkie szczegóły dotyczące akcji oddawania osocza przez ozdrowieńców znajdą Państwo na stronie www.rckk.rzeszow.pl.

 

Państwa osocze to absolutnie altruistyczny dar. Może uratować życie komuś obcemu, ale może także być niezbędne dla członka rodziny, sąsiada, kolegi – proszę Państwa o solidarność w tej trudnej rzeczywistości 

– zwraca się do ozdrowieńców marszałek Władysław Ortyl

– Jednocześnie bardzo dziękuję za Państwa pomoc i solidarność.

 

 

Źródło: Gmina Sanok

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe