Kronika policyjna nr 42/2017

  • 21.10.2017, 11:57
  • at

Podziel się:

Oceń:

Kronika policyjna nr 42/2017
Nad jakimi sprawami pracowali funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Sanoku

Amator perfum
10 października pracownica sklepu przy ulicy Jagiellońskiej w Sanoku zawiadomiła o kradzieży kilku opakowań perfum o łącznej wartości prawie 900 zł. Policjanci zatrzymali sprawcę, którym okazał się 38-letni mieszkaniec powiatu sanockiego. Funkcjonariusze odzyskali skradzione przedmioty.
 
Rowerowy złodziej
Nieznany sprawca 10 października z terenu posesji przy ulicy Przemyskiej w Sanoku, należącej do 38-letniego mieszkańca powiatu sanockiego, ukradł niezabezpieczony rower górski o wartości około 1500 złotych. Rower odzyskano dzięki czujności sąsiada. Policjanci ustalili, że pojazd ukradł 68-letni mężczyzna bez stałego miejsca zamieszkania.

Okradziona studnia
W Porażu 11 października złodzieje ukradli czterożyłowy kabel zasilający z wtyczką o długości około 100 m, sznur-linkę plecioną o długości około 100 m oraz pompę głębinową, stanowiące wyposażenie studni. Straty oszacowano na około 820 zł.

Jazda na zakazie
W Jurowcach 13 października policjanci ujawnili i zatrzymali kierowcę samochodu marki Seat, 36-letniego mieszkańca powiatu sanockiego, wobec którego sąd zastosował zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych obowiązujący do 15 lutego 2018 roku.

Kradzież na budowie
13 października na terenie placu budowy przy ulicy Stróżowskiej w Sanoku nieznany sprawca zerwał z koparki zabezpieczenie korka wlewu paliwa i ukradł około 80 litrów oleju napędowego o wartości 300 zł. Ponadto złodziej bezskutecznie usiłował włamać się do maszyny typu wozidło. Kradzież zgłosił mieszkaniec powiatu sanockiego.

Pechowy włamywacz
68-letni mężczyzna z niezamkniętego garażu przy ulicy Przemyskiej w Sanoku zabrał 30-letniemu mieszkańcowi powiatu sanockiego sprzęt wędkarski, narzędzia, przewody elektryczne, słuchawki telefoniczne i puszkę kukurydzy. Sprawcę zatrzymano na miejscu kradzieży wraz ze skradzionym mieniem o wartości 1600 zł. Mężczyznę osadzono w policyjnym areszcie, a odzyskane przedmioty przekazano właścicielowi.  
 
Zakosili kartę
16 października mieszkanka powiatu sanockiego złożyła zawiadomienie, że na ulicy Sadowej w Sanoku znane jej osoby wykorzystały chwilową nieuwagę i ukradły znajdującą się w torebce kartę bankomatową. Następnie zrobiły zakupy za prawie 100 zł. Kartę odzyskano.

Informacji udzieliła st. asp. Anna Oleniacz

at

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Odnośnie "Amatora perfum"
Odnośnie "Amatora perfum" 21.10.2017, 20:41
Zatrzymali i odzyskali towar pracownicy sklepu. Policjanci go tylko efektownie wyprowadzili

Pozostałe