Wystawa Klubu Fotografików Sanockich w Małej Galerii Bieszczadzkiego Domu Kultury w Lesku

  • 2.11.2017, 18:23 (aktualizacja 03.11.2017 18:58)
  • BDK/opr. at
Wystawa Klubu Fotografików Sanockich w Małej Galerii Bieszczadzkiego Domu Kultury w Lesku BDK Lesko
W Małej Galerii BDK w Lesku zawisły prace członków Klubu Fotografików Sanockich. Tematem przewodnim wystawy jest dolina Sanu. Wystawę można oglądać do 13 listopada.

Uroczysty wernisaż zorganizowano 20 października. Zjawili się na nim autorzy prac. Swoją pierwszą wystawę Klub Sanockich Fotografików miał w marcu 2004 roku. Jego członkowie wielokrotnie brali udział w Konfrontacjach Fotograficznych w WDK w Rzeszowie. Wiele osób z klubu swoje fotografie prezentuje na wystawach indywidualnych, zbiorowych i na konkursach fotograficznych.

 

Każdy fotograf artysta w swojej twórczości zachowuje odrębność, fascynacje i sposób postrzegania świata. Utrwalają momenty zachwytu, piękne i ważne. Ich spotkaniom i wystawom zawsze towarzyszą emocje i długie dyskusje.

 

 

Mistrzem grupy jest Władysław Szulc, o którym Anna Strzelecka napisała: "...dyskretnie przyglądający się otaczającej go rzeczywistości, robiący te swoje, niepowtarzalne zdjęcia tak naprawdę nie wiadomo, kiedy i gdzie - przy okazji, niepostrzeżenie..."

 

 

BDK/opr. at
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Przepraszamy, ale możliwość komentowania jest niedostępna.

Pozostałe