Bukowski amfiteatr już wkrótce zniknie z terenu wsi.

  • 5.11.2017, 15:57
  • at
Bukowski amfiteatr już wkrótce zniknie z terenu wsi. Anna Twardy
Samorząd wraz radą sołecką z Bukowska zdecydował o rozbiórce obiektu.

Jak informował na ostatniej sesji Piotr Błażejowski, wójt gminy, obiekt grozi zawaleniem i nie nadaje się do dalszego użytkowania. Obecnie inspektor z zakresu budownictwa ocenia jego stan. Po otrzymaniu oceny samorząd zgłosi wniosek do nadzoru budowy o wydanie decyzji o rozbiórce. Jak zapowiada włodarz, uzyskany z amfiteatru materiał zostanie wykorzystany do poprawy stanu technicznego innych obiektów.

 

Budynek znajduje się w pobliżu stadionu sportowego i stawów. Jest oddalony od centrum miejscowości. Od około czterech lat jest zamknięty. Wcześniej służył jako miejsce organizowania różnych imprez kulturalnych w postaci dożynek czy potańcówek.

Amfiteatr w Bukowsku jest w fatalnym stanie. Kiedyś służył do organizacji wiejskich imprez.

at
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe