Wolontariusze Powiatowego Centrum Wolontariatu w Sanoku zwiedzili ostatnio Parlament Europejski

  • 6.11.2017, 09:30
Wolontariusze Powiatowego Centrum Wolontariatu w Sanoku zwiedzili ostatnio Parlament Europejski Powiatowe Centrum Wolontariatu w Sanoku
Wycieczka była możliwa dzięki wsparciu europosłanki Elżbiety Łukacijewskiej.

Uczestnikami wycieczki zorganizowanej w dniach 15-19 października byli przedstawiciele wielu środowisk, m. in.: Irena Sawa, członek zarządu i zarazem skarbnik, wolontariuszka Pracowniczego Koła Wolontariatu przy Starostwie Powiatowym w Sanoku, Maja Wojtuszewska, laureatka konkursu „Niepełnosprawni tacy sami czy inni” zorganizowanego przez Powiatowe Centrum Wolontariatu  w Sanoku, Michał Sitarz, „Wolontariusz Roku” oraz Zdzisława Być, wolontariuszka Uniwersytetu Trzeciego Wieku  w Sanoku, laureatka konkursu literackiego.

 

Program wycieczki był bardzo bogaty. Przewidywał m.in. zwiedzanie Brukseli (Grand Placu, starówki i katedry), zwiedzanie Brugii (miasta nazywanego flamandzką Wenecją Północy) oraz zwiedzanie sali plenarnej w Parlamencie Europejskim.

 

Sama podróż niewątpliwie wzbogaciła uczestników o nowe wiadomości na temat Belgii, a wyniesione stamtąd wspomnienia utkwią na zawsze w ich pamięci. Wszyscy są ogromnie zafascynowani bardzo wysokim poziomem fachowości i perfekcjonizmu organizacji wycieczki i przyjęciem grupy w tzw. „iście królewskim stylu”.

 

W szczególności podkreślają, że na uwagę zasługuje fakt, że europosłanka Elżbieta Łukacijewska nie tylko zadbała o każdy szczegół realizacji  bogatego programu wycieczki, ale również sama osobiście, pomimo napiętych zajęć zawodowych - towarzyszyła zaproszonej grupie w czasie całego pobytu i z wyjątkowym zaangażowaniem troszczyła się  o każdego  z zaproszonych gości.

 

Uczestnicy wycieczki składają na ręce europosłanki Elżbiety Łukacijewskiej serdeczne podziękowania za wspaniale przygotowany i zorganizowany wyjazd, za „ mega” serdeczność  i obfitość atrakcji, za czas poświęcony dla grupy oraz za samą możliwość poznania pięknego kraju, jego kultury i niezapomnianej atmosfery.

 

Podkreślają również nieocenione role, jakie włożyli w organizację wycieczki współpracownicy europosłanki, m.in.  Dominik Łazarz, Artur  Sapiński oraz Paulina Sowa.

 

Pamiętamy, doceniamy i jeszcze raz bardzo, bardzo dziękujemy.

 

Wolontariusze

Powiatowego Centrum Wolontariatu

w Sanoku

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe