Korso Gazeta Sanocka nr 45/2017

  • 9.11.2017, 05:34 (aktualizacja 09.11.2017 05:43)
  • Redakcja Korso Sanockie
Podziel się:
Oceń:
Korso Gazeta Sanocka nr 45/2017 red.
Ukazał się nowy numer Tygodnika Korso Gazeta Sanocka.

Noworodki decydują o budżecie
Radny Janusz Baszak alarmuje, że w tym roku w głosowaniu nad budżetem obywatelskim w Sanoku uczestniczyły... dwu i trzylatki. Z kolei burmistrz uspokaja i podaje przykład Rzeszowa, gdzie głosowały nawet noworodki!

Zwłoki w Potoku Płowieckim
7 listopada w rejonie ulic Śniegowej i Szczudliki w Sanoku znaleziono zwłoki 44-letniego mieszkańca miasta. Sekcja zwłok wyjaśni, co było przyczyną jego śmierci.

Wyróżnienie dla poety
Radni miejscy zdecydowali, że Janusz Szuber zostanie kolejnym honorowym obywatelem Sanoka. Uroczyste nadanie tytułu nastąpi prawdopodobnie w grudniu.

Gol na pożegnanie
Tarnawa ma świetny fi nisz w rundzie jesiennej. Odprawiła z kwitkiem OKS Markiewicza Krosno. Jednego z goli zdobył bramkarz Damian Barbara. W ten sposób żegna się z klubem. 

Zapobiec tragedii
Skrzyżowanie ulic Mickiewicza i Kazimierza Wielkiego. Na małym skrawku gruntu „upchane” tuż obok siebie: przejście dla pieszych, miejsce parkingowe dla osoby niepełnosprawnej i wjazd na kopertę, gdzie auta dostawcze rozładowują swój towar.

Piąte pokolenie doczekało
Przypominamy, że 11 listopada obchodzimy Święto Niepodległości, a tuż po nim przypada 5. rocznica śmierci ks. prałata Adama Sudoła, wieloletniego proboszcza sanockiej fary, a zarazem znakomitego historyka.

Więcej w 45 numerze Tygodnika Korso Gazeta Sanocka

Redakcja Korso Sanockie

Zdjęcia (1)

  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe