Korso Gazeta Sanocka nr 45/2017

  • 09.11.2017, 05:34 (aktualizacja 09.11.2017, 05:43)
  • Redakcja Korso Sanockie
Podziel się:
Oceń:
Korso Gazeta Sanocka nr 45/2017 red.
Ukazał się nowy numer Tygodnika Korso Gazeta Sanocka.

Noworodki decydują o budżecie
Radny Janusz Baszak alarmuje, że w tym roku w głosowaniu nad budżetem obywatelskim w Sanoku uczestniczyły... dwu i trzylatki. Z kolei burmistrz uspokaja i podaje przykład Rzeszowa, gdzie głosowały nawet noworodki!

Zwłoki w Potoku Płowieckim
7 listopada w rejonie ulic Śniegowej i Szczudliki w Sanoku znaleziono zwłoki 44-letniego mieszkańca miasta. Sekcja zwłok wyjaśni, co było przyczyną jego śmierci.

Wyróżnienie dla poety
Radni miejscy zdecydowali, że Janusz Szuber zostanie kolejnym honorowym obywatelem Sanoka. Uroczyste nadanie tytułu nastąpi prawdopodobnie w grudniu.

Gol na pożegnanie
Tarnawa ma świetny fi nisz w rundzie jesiennej. Odprawiła z kwitkiem OKS Markiewicza Krosno. Jednego z goli zdobył bramkarz Damian Barbara. W ten sposób żegna się z klubem. 

Zapobiec tragedii
Skrzyżowanie ulic Mickiewicza i Kazimierza Wielkiego. Na małym skrawku gruntu „upchane” tuż obok siebie: przejście dla pieszych, miejsce parkingowe dla osoby niepełnosprawnej i wjazd na kopertę, gdzie auta dostawcze rozładowują swój towar.

Piąte pokolenie doczekało
Przypominamy, że 11 listopada obchodzimy Święto Niepodległości, a tuż po nim przypada 5. rocznica śmierci ks. prałata Adama Sudoła, wieloletniego proboszcza sanockiej fary, a zarazem znakomitego historyka.

Więcej w 45 numerze Tygodnika Korso Gazeta Sanocka

Redakcja Korso Sanockie

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe