W kałużach na ulicy II Armii Wojska Polskiego w Sanoku można pływać. Czy ktoś wyremontuje drogę?

  • 13.11.2017, 13:00
  • Agnieszka Szczepańska
W kałużach na ulicy II Armii Wojska Polskiego w Sanoku można pływać. Czy ktoś wyremontuje drogę? Agnieszka Szczepańska
Ulica II Armii Wojska Polskiego, która znajduje się na Dąbrówce, jest w opłakanym stanie. - Droga jest dziurawa, unosi się pył - mówi czytelnik. - To mistrzostwo świata w badziewiu.

"Wizja lokalna" dała zaskakujący efekt: przez chwilę wydawało się, że czytelnik sobie z nas zakpił, ponieważ na większym odcinku ulica ma całkiem niezły asfalt i trudno doszukać się w niej jakiś dziur. Dopiero po minięciu ul. Bema, która robi łuk i przecina ul. II Armii WP w końcowym odcinku, dosłownie wpada się w potężne kałuże i błoto.

Ulica II Armii WP  należy do powiatu sanockiego, ale tylko do pewnego odcinka.

- Droga ta została wyremontowana w latach ubiegłych ze środków unijnych na całej długości, jaką zarządza Powiatowy Zarząd Dróg i w jakiej jest właścicielem powiat sanocki - mówi Wojciech Naparła, dyrektor PZD w Sanoku. - Dalszy odcinek, bez nawierzchni bitumicznej, nie jest drogą publiczną.

Dyrektor Naparła wyjaśnia, że jeszcze za skrzyżowaniem z ul. Bema jest krótki odcinek nowej nawierzchni. Od punktu, gdzie kończy się nowa nawierzchnia, kończy się też ulica powiatowa, publiczna. Zaczyna się tam teren prywatny, na którym mieszczą się hurtownie i przedsiębiorstwa. Remont tego odcinka należy do właścicieli posesji, którzy korzystają z tej działki.

Agnieszka Szczepańska
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Przepraszamy, ale możliwość komentowania jest niedostępna.

Pozostałe