Radny Jan Jaślar nowym przewodniczącym komisji regulaminowej, porządku i bezpieczeństwa publicznego rady powiatu sanockiego.

  • 13.11.2017, 10:22
  • ST
Radny Jan Jaślar nowym przewodniczącym komisji regulaminowej, porządku i bezpieczeństwa publicznego rady powiatu sanockiego. ST
Jego kandydaturę zaproponowali we wrześniu członkowie komisji regulaminowej. Wniosek został przyjęty jednogłośnie.

Na czwartkowej sesji (9 listopada) starosta Roman Konieczny zgłosił dodatkowo kandydaturę drugiego radnego, Damiana Biskupa.
Ostatecznie za Janem Jaślarem zagłosowało 11 osób, w tym, ku zaskoczeniu niektórych zebranych, radny Jerzy Zuba i Janusz Cecuła. Przeciwko było 9 radnych.
Z kolei za kandydaturą Damiana Biskupa opowiedziało się 10 radnych, 9 było przeciwko.
Tym samym przewodniczącym komisji regulaminowej został Jan Jaślar.

ST
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe