Korso Gazeta Sanocka nr 46/2017

  • 16.11.2017, 08:45 (aktualizacja 23.11.2017, 06:57)
  • Redakcja Korso Sanockie
Podziel się:
Oceń:
Korso Gazeta Sanocka nr 46/2017
Ukazał się nowy numer Tygodnika Korso Gazeta Sanocka.

Miasto uwikłane w towarzystwo


Czarne chmury zebrały się nad Towarzystwem Społeczno-Kulturalnym w Sanoku. Organizacja straci cztery tysiące złotych, które co miesiąc zapewniała im składka członkowska opłacana przez sanockim magistrat.


Ula Wałachowska w podróży

Wesoła, otwarta, bezpośrednia – tak ją odebrałam. Nasze pierwsze spotkanie w redakcji wywołało we mnie wiele pozytywnych emocji. Mowa o Uli Wałachowskiej, bieszczadzkiej podróżniczce, która co roku zdobywa nowe kraje, a nawet kontynenty.

Ile kosztują nas zasłużeni

Zarówno miasto, jak i Stowarzyszenie Opieki nad Starymi Cmentarzami w Sanoku wskazują, że troska o zabytkowe, niszczejące nagrobki zasłużonych obywateli Sanoka należy przede wszystkim do rodzin zmarłych.


104 razy na podium

Grzegorz Fedak kończy sezon i występy w kategorii 30-39 lat. Osiągnął w niej apogeum formy. Ustanowił życiówki na wszystkich dystansach.


Bo trzeba mieć rogi
Dopada niespodziewanie i boli niemiłosiernie. Pół biedy jeśli w zwykły, pracujący dzień. Problem pojawia się w święta i po zmroku.

Więzień na uwięzi
Więzień, który wzbudzał niepokój wśród mieszkańców Zagórza i okolic, opuścił nasze tereny. Mężczyzna obecnie znajduje się w ośrodku zamkniętym na terenie powiatu dębickiego.

Redakcja Korso Sanockie

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe