Rodzice i nauczyciele w Nowosielcach liczą na to, że dzieci będą mogły niedługo korzystać z poddasza szkoły podstawowej

  • 23.11.2017, 06:00 (aktualizacja 23.11.2017 07:06)
  • MG
Podziel się:
Oceń:
Rodzice i nauczyciele w Nowosielcach liczą na to, że dzieci będą mogły niedługo korzystać z poddasza szkoły podstawowej Fot. Monika Garbowska
Czy Szkoła Podstawowa w Nowosielcach przejdzie remont? Czy władze planują wykonanie poddasza?

W tej sprawie o informację poprosił  na sesji, 7 listopada, radny Grzegorz Michalski.

 

 

- Usłyszałem w sprawozdaniu wójta o przygotowaniu dokumentacji projektowej na rozbudowę poddasza szkoły w Nowosielcach - powiedział. - Z danych, które podano, wynika, że procedurę przetargową można rozpocząć. Kiedy jest to zaplanowane? Dopytuję, bo bieżący rok zbliża się ku końcowi, a teraz może być większy wybór wśród firm, gdyż idzie zima i budowlańcy mają mniej pracy.

W sprawie wyjaśnień udzielił Eugeniusz Mazur, kierownik Referatu Inwestycji.

- Dokumenty mamy gotowe do przetargu, a procedurę ogłosimy - tłumaczył. - Najpierw musimy się uporać z oświetleniem i dopiero później przyjdzie czas na przebudowę. Prace możemy wykonać nawet w grudniu, gdyż trudne warunki atmosferyczne nie mają tutaj znaczenia.

 

 

MG
  • TAGI:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
olo
olo 23.11.2017, 13:22
chyba skutecznie bo przetarg został ogłoszony

Pozostałe

jakiś kod
optAd360 AI Engine -please insert this code on EVERY PAGE at the top of thesection- ---------------------------------------------------------------