Międzynarodowe Czytanie „Wesela” Wyspiańskiego również w Sanoku

  • 21.11.2017, 10:00
  • opr. MG
Podziel się:
Oceń:
Międzynarodowe Czytanie „Wesela” Wyspiańskiego również w Sanoku Fot. arch. PBW w Krośnie Filia w Sanoku
Narodowe Czytanie organizowane jest corocznie przez prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudę od 2012 roku.

 W tym roku cała Polska czytała „Wesele” Wyspiańskiego. W bibliotece Zespołu Szkół nr 5 w Sanoku miało miejsce czytanie w listopadzie - odpowiednio do czasu akcji dramatu. Przedsięwzięcie zorganizowano we współpracy z sanocką Filią Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Krośnie oraz studentami PWSZ w Sanoku. W Akcji mającej na celu promocję literatury narodowej oraz popularyzację głośnego czytania, wzięli także udział studenci programu Erasmus, którzy przeczytali fragmenty dzieła w języku angielskim.

 

opr. MG

Zdjęcia (6)

  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe

jakiś kod
optAd360 AI Engine -please insert this code on EVERY PAGE at the top of thesection- ---------------------------------------------------------------