Promocja nowej płyty zespołu„Soul” pt. „Uwierz Polsko” w Sanockim Domu Kultury

  • 20.11.2017, 11:22
  • AS
Podziel się:
Oceń:
Promocja nowej płyty zespołu„Soul” pt. „Uwierz Polsko” w Sanockim Domu Kultury Fot. Agnieszka Szczepańska
Zespół „Soul” wydał nowy, dwupłytowy album „Uwierz Polsko”. Ma on służyć upowszechnianiu polskich tradycji narodowych, wolnościowych i solidarnościowych.

Na płytach znalazły się m.in. takie utwory jak: „Żeby Polska była Polską”, „Idą pancry na Wujek”, „Modlitwa obozowa”, „Marsz Pierwszej Brygady”, „Hymn Sybiraków”, „Orlątko”, „Inka”, „Ballada o Rotmistrzu Pileckim” czy „Egzekucja w Markowej”, opowiadający historię rodziny Ulmów.

Wydawcą jest Miejska Biblioteka Publiczna w Sanoku. Projekt dofinansowało Muzeum Historii Polski w ramach programu "Patriotyzm Jutra". Zostanie dostarczony do każdej szkoły na terenie powiatu sanockiego.

Podczas uroczystości w SDK 19 listopada obecni byli przedstawiciele władz miejskich i powiatowych, a także poseł na Sejm RP Piotr Uruski i metropolita przemyski ks. abp. Adam Szal. Duże zainteresowanie okazali też mieszkańcy Sanoka, którzy szczelnie wypełnili salę widowiskową.

Zespół „Soul” działa pod dyrekcją dr Moniki Brewczak przy parafii Przemienienia Pańskiego w Sanoku.

AS

Zdjęcia (12)

  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe

jakiś kod
optAd360 AI Engine -please insert this code on EVERY PAGE at the top of thesection- ---------------------------------------------------------------