Nakrętki dla Frania

  • 28.11.2017, 08:00 (aktualizacja 28.11.2017 15:55)
  • Redakcja
Podziel się:
Oceń:
Nakrętki dla Frania
Pierwsza tura nakrętek powędrowała w piątek do ciężko chorego Frania Baruda. Ale to nie koniec naszej akcji. Ciągle można pomóc.

Do Redakcji Korso Gazety Sanockiej zgłosił się kolejny nasz czytelnik, Zbigniew Sabat, który przyniósł worki nakrętek dla chorego Frania. Za pomoc bardzo dziękujemy!

 

Franio urodził się z zespołem wad wrodzonych - niepełną asocjacją VACTERL, tzn. z wadą serca, niedrożnym przełykiem, przetoką tchawiczo-przełykową oraz z jedną nerką. Ma uszkodzony nerw wzrokowy, w związku z czym nie widzi. Chłopiec nie potrafi też samodzielnie jeść, jest karmiony przez gastrostomię.

Obecnie u malca występują problemy neurologiczne i padaczka. Chłopiec jest też opóźniony w rozwoju psychoruchowym, ma zdiagnozowany niedowład spastyczny czterokończynowy. Wymaga intensywnej rehabilitacji ogólnorozwojowej.

Przyniesione do redakcji plastikowe nakrętki mogą wspomóc rehabilitację dziecka.

Nie bądźmy obojętni!

 

 

Redakcja
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe

jakiś kod
optAd360 AI Engine -please insert this code on EVERY PAGE at the top of thesection- ---------------------------------------------------------------