Umowa na dofinansowanie SPZOZ w Sanoku podpisana

  • 28.11.2017, 14:19 (aktualizacja 28.11.2017, 15:57)
  • Red.

Podziel się:

Oceń:

Umowa na dofinansowanie SPZOZ w Sanoku podpisana Sabina Tworek
Władysław Ortyl i Maria Kurowska w imieniu zarządu województwa podkarpackiego przyjechali do Sanoka, aby podpisać umowę z Henrykiem Przybycieniem, dyrektorem SPZOZ na dofinansowanie szpitala w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020.

Całkowita wartość projektu wynosi prawie 20 mln złotych, z czego wkład własny to ok. 10 mln zł.

Celem projektu jest zwiększenie dostępności i jakości usług zdrowotnych dla mieszkańców naszego terenu poprzez rozbudowę i przebudowę bazy lokalowej bloku operacyjnego i centralnej sterylizacji.

 

 

Planowana do realizacji inwestycja dotycząca budynku głównego szpitala o istniejący pawilon diagnostyczno-zabiegowy będzie obejmować swoim zakresem zakup wyposażenia: sprzętu, narzędzi, przyrządów i urządzeń z oprogramowaniem.

Więcej o uroczystości podpisania umowy w czwartkowym wydaniu Korso Gazety Sanockiej.

 

 

Red.

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe