Najnowszy numer Korso Gazety Sanockiej już w kioskach

  • 29.11.2017, 21:38 (aktualizacja 12.12.2017 16:25)
  • Red.
Podziel się:
Oceń:
Najnowszy numer Korso Gazety Sanockiej już w kioskach
Przeczytacie w nim m.in.:

Urzędnicy, bądźcie ludźmi
Andrzej Olesiuk, starosta leski, odpiera skargę. Mieszkaniec powiatu 13 lat temu stracił dwa ary ze swojej działki. Teraz walczy o zwrot własności w Starostwie Powiatowym w Lesku.

 

 

Złote milczenie starosty

Marcin Marcinkowski, kierownik Centrum Integracji Społecznej w Sanoku złożył pozew do sądu o mobbing i dyskryminację. Mimo to starosta wciąż milczy. Zamiast włodarza wypowiedzieli się członkowie zarządu.


Likwidacja JOW-ów

PiS zaproponował likwidację JOW-ów, czyli jednomandatowych okręgów wyborczych. O zmianie rozmawiamy z radnym Maciejem Drwięgą, który mandat do Rady Miasta Sanoka zdobył pod własnym imieniem i nazwiskiem.


Strach wokół butelki
Na rynku w Jaćmierzu ciągle przebywają amatorzy mocnych trunków, którzy dają się mocno we znaki mieszkańcom. Właścicielowi jednego ze sklepów władze planują cofnąć pozwolenie na sprzedaż alkoholu.

Dublet Ekoballu
Rozpoczął się pierwszy turniej z cyklu "Zagraj w piłkę z Mikołajem". Organizowany jest przez Akademię Piłkarską Kolejarz oraz Ekoball Sanok. Na pierwszy ogień poszli zawodnicy z roczników 2005 i 2006.

Autobusy dla wojska

28 autobusów pasażerskich trafi z Autosanu do Wojska Polskiego. Dzięki tej transakcji tegoroczny portfel zamówień spółki wzrósł do 120 sztuk pojazdów. Wartość kontraktu wynosi 18 mln zł.

Jak święte krowy

Dzikie zwierzęta, które stanowią coraz większe zagrożenie dla życia i zdrowia ludzi to temat, który wzbudził ogromne emocje wśród radnych powiatowych w Lesku. Jakie rozwiązanie będzie skuteczne i dopuszczalne prawnie?

 

 

Red.
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe

jakiś kod
optAd360 AI Engine -please insert this code on EVERY PAGE at the top of thesection- ---------------------------------------------------------------