12 milionów podróżnych odprawionych w przejściach granicznych Bieszczadzkiego OSG

  • 3.12.2017, 10:38 (aktualizacja 04.12.2017 10:09)
  • BiOSG
Podziel się:
Oceń:
12 milionów podróżnych odprawionych w przejściach granicznych Bieszczadzkiego OSG BiOSG W Bieszczadzkim Oddziale Straży Granicznej średnio na dobę odprawia się 36 tys. podróżnych.
W Bieszczadzkim Oddziale Straży Granicznej 30 listopada strażnicy graniczni odprawili 12-milionowego podróżnego. W analogicznym okresie roku poprzedniego podróżnych było prawie o 1 milion mniej.

Liczba osób odprawionych we wszystkich przejściach granicznych znajdujących się w terytorialnym zasięgu Bieszczadzkiego OSG na obu kierunkach wjazdowym i wyjazdowym z Polski wzrosła w porównaniu z rokiem ubiegłym o ok. 8 %. Jest to przede wszystkim skutek wprowadzenia ruchu bezwizowego dla obywateli Ukrainy. Od 11 czerwca do Polski wjechało w ramach ruchu paszportowego 1,7 mln Ukraińców w tym prawie 600 tys. bez wiz.  W ubiegłym roku do Polski w tym samym czasie wjechało w ramach ruchu paszportowego 1,4 mln obywateli Ukrainy czyli o ok. 18 % mniej.

 

 

W Bieszczadzkim Oddziale Straży Granicznej średnio na dobę odprawia się 36 tys. podróżnych.

Do końca tego roku w Bieszczadzkim Oddziale Straży Granicznej padnie prawdopodobnie rekord w ilości odprawionych podróżnych.  W 2016 roku w Bieszczadzkim OSG odprawiono łącznie ok. 12 250 000 podróżnych  a w 2015 r. – 11 500 000 podróżnych.

 

 

BiOSG
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe

jakiś kod
optAd360 AI Engine -please insert this code on EVERY PAGE at the top of thesection- ---------------------------------------------------------------