Kierowcy, bądźcie ostrożni

  • 5.12.2017, 12:30 (aktualizacja 05.12.2017 12:39)
  • Monika Garbowska
Podziel się:
Oceń:
Kierowcy, bądźcie ostrożni Fot. nadesłane
Rozpoczął się remont drogi krajowej w Sanoku na ulicy Lwowskiej, Kolejowej oraz Lipińskiego.

- Koszt robót to 4,5 mln zł - informuje Joanna Rarus, specjalista ds. komunikacji społecznej rzeszowskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

Za te pieniądze wyremontowana zostanie nawierzchnia ulic i chodników oraz będzie wykonane nowe oznakowanie poziome i pionowe ulic.

22 listopada wykonawca rozpoczął prace przygotowawcze na ul. Lipińskiego. Z tego powodu  mogą wystąpić utrudnienia w ruchu: zwężenia jezdni oraz ruch wahadłowy, który wprowadzony zostanie na czas czyszczenia i remontu kanalizacji deszczowej.

 Jak zapowiada Joanna Rarus, remont powinien się zakończyć do sierpnia 2018 r. Organizacja ruchu będzie się jednak zmieniać w zależności od wykonywanych prac. 

Kierowcy powinni zachować szczególną ostrożność podczas jazdy, zwłaszcza w miejscu prowadzenia robót oraz zwracać uwagę na oznakowanie ulic.

Monika Garbowska
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe

jakiś kod
optAd360 AI Engine -please insert this code on EVERY PAGE at the top of thesection- ---------------------------------------------------------------