Najnowszy numer Korso Gazety Sanockiej już w kioskach

  • 7.12.2017, 08:01 (aktualizacja 21.12.2017 09:42)
  • Redakcja
Podziel się:
Oceń:
Najnowszy numer Korso Gazety Sanockiej już w kioskach
Przeczytacie w nim m.in.:

Uważaj na wnuczka!


Dwa tygodnie i sześć prób, w tym jedna udana - na 50 tys. zł. Oszuści nie rezygnują i nadal próbują swoich sił w Sanoku. Mężczyzna na zdjęciu poszukiwany jest przez sanocką policję.

Dobro zawsze powraca

5 grudnia w Centrum Sportowo-Dydaktycznym Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Sanoku świętowano Międzynarodowy Dzień Wolontariusza. Przyznano wiele odznaczeń i nagród.
 

Światełko dla szkoły

Radny Edward Wojnar ma żal, że został nazwany likwidatorem placówki. Aneta Szczepek odpiera zarzut, że mieszkańcy przychodzą na sesję i przeszkadzają w pracy włodarzom. Pojawił się jednak promyk nadziei na szczęśliwy finał dla zahutyńskich uczniów.

Dyrektor wreszcie wybrany

Konkurs na dyrektora szpitala w Ustrzykach Dolnych po kilku miesiącach został rozstrzygnięty. Stanowisko to objęła Dorota Łukaszyk.

Martwego znalazł w lesie


Przyczynę śmierci dzika znalezionego w lasach w okolicach Dwerniczka poznamy za kilka dni. Nic jednak nie wskazuje, żeby zwierzę zaraziło się afrykańskim pomorem świń.

Kiedy Bóg drzwi zamyka, to otwiera okno


Rozmawiamy z siostrą Zuzanną Słodyczką, osobą o promiennym uśmiechu, która wybrała życie zakonne. Pochodzi z Odrzechowej, zaś los rzucał ją w różne części Polski, a także do Włoch i Szwajcarii. Nie zapomina jednak o rodzinnych stronach i bardzo często odwiedza ziemię sanocką.

 

 

 

Redakcja

Zdjęcia (1)

  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe

jakiś kod
optAd360 AI Engine -please insert this code on EVERY PAGE at the top of thesection- ---------------------------------------------------------------