Saperzy odwiedzili sanockie przedszkole

  • 7.12.2017, 10:04 (aktualizacja 07.12.2017 10:42)
  • Monika Garbowska
Podziel się:
Oceń:
Saperzy odwiedzili sanockie przedszkole Fot. nadesłane
W ramach programu "Bezpieczne Przedszkole" goszczono w Samorządowym Przedszkolu Nr 1 w Sanoku żołnierzy Patrolu Rozminowania Nr 33 z 21 Batalionu Dowodzenia w Rzeszowie, pod dowództwem st. chor. Ryszarda Barana.

- 5 grudnia 2017 r. w spotkaniu wzięły udział wszystkie starszaki - twierdzi Magdalena Paszta, koordynatorka programu "Bezpieczne Przedszkole". - Dowiedziały się na czym polega niebezpieczna praca saperów, jak wyglądają niewypały, niewybuchy, granaty, miny, bomby lotnicze i inne niebezpieczne materiały, pozostałe po II wojnie światowej, niosące ze sobą ogromne zagrożenie dla życia i zdrowia ludzi. Nauczyły się też, jak zachować się w kontakcie z takim znaleziskiem i kogo powiadomić.

Dzieci miały również okazję obejrzeć sprzęt wykorzystywany przez saperów w ich pracy. Na zakończenie przedszkolaki otrzymały znaczki, plakietki i kolorowanki. Za pouczające spotkanie dzieci wręczyły gościom podziękowanie.

- Składamy serdeczne podziękowanie Patrolowi Rozminowania Nr 33 z Rzeszowa za poświęcony czas oraz przekazaną wiedzę - dodaje koordynatorka.

 

 

Monika Garbowska

Zdjęcia (9)

  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe

jakiś kod
optAd360 AI Engine -please insert this code on EVERY PAGE at the top of thesection- ---------------------------------------------------------------