W ziemi i pod wodą

  • 3.01.2018, 07:28
  • at
Podziel się:
Oceń:
W ziemi i pod wodą Gaz-System
Na terenie gminy wiejskiej Sanok powstaje gazociąg relacji Hermanowice-Strachocina. Tomasz Pietrasieński, rzecznik wykonawcy firmy Gaz-System, informuje, że inwestycja jest realizowana zgodnie z harmonogramem.

- Obecnie trwają prace budowlane i rozwózka rur - mówi rzecznik. - Prace przebiegają planowo. Pospawano już około 30 km gazociągu, co stanowi około 40% całkowitej długości gazociągu H-S. Ułożono i zasypano około 15 kilometrów gazociągu.

Jak zaznacza Tomasz Pietrasieński, finalizowany jest przewiert HDD (Horizontal Directional Drilling, czyli horyzontalne przewierty kierunkowe - przypis redakcji) pod rzeką San w miejscowości Mrzygłód. Jest to nowoczesna technologia, która polega na wykonywaniu poziomych przewiertów sterowanych. Na ukończeniu jest także proces wycinki drzew wzdłuż trasy gazociągu.

 

 

 

at
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe