Bieszczadzki Sztab WOŚP gra z Orkiestrą już od tej niedzieli!

  • 4.01.2018, 10:11 (aktualizacja 04.01.2018 10:34)
  • Organizatorzy
Bieszczadzki Sztab WOŚP gra z Orkiestrą już od tej niedzieli! arch. organizatorzy Jedną z atrakcji tegorocznej edycji WOŚP-u przygotowanej przez Bieszczadzki Sztab będzie maraton zumby i pokaz Spartan.
Imprezy sportowe, koncerty, coś dla najmłodszych i tych nieco starszych – sprawdź, jakie wydarzenia przygotował dla Was Bieszczadzki Sztab WOŚP.

Imprezy, organizowane w ramach 26. Finał WOŚP w Sanoku, wystartują już w najbliższą niedzielę (7 stycznia). Tego dnia w hali sportowej przy PWSZ w Sanoku odbędzie się mecz siatkówki (TSV Sanok zagra z Olimpią Sulęcin). Początek spotkania o godzinie 17. Podczas meczu wolontariusze WOŚP będą zbierać pieniądze do puszek.
O tej samej godzinie w Klubie Górnika (ulica Grzegorza 2) rozpocznie się WOŚP-owy Dancing Seniorów. Bilety w cenie 30 zł do kupienia do piątku w godzinach od 8 do 12 w biurze Uniwersytetu Trzeciego Wieku mieszczącym się w budynku "F" Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej przy ulicy Mickiewicza 21 (wejście od strony ulicy Żwirki i

Wigury). Istnieje możliwość rejestracji telefonicznej miejsc i biletów w godzinach od 13 do 15 pod numerem 13 46 52 940.
Kolejna impreza, tym razem dla dzieci, odbędzie się 11 stycznia, także w Klubie Górnika. Będzie to WOŚP-owy Bal Przebierańców. Impreza skierowana jest dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Bilety w cenie 10 złotych można kupić w Młodzieżowym Domu Kultury w Sanoku przy ulicy Plac Świętego Michała 6 oraz wszystkich sanockich przedszkolach. Początek balu o godz. 16.30.

W przeddzień Wielkiego Finału, w sobotę (13 stycznia) organizatorzy przygotowali kilka wydarzeń.
O godzinie 17 w hali sportowej przy PWSZ w Sanoku rozpocznie się WOŚP-owy Maraton Zumby. W przerwie, o godzinie 18.30, pokaz dadzą gimnastycy z klubu UKS Spartanie Zahutyń. Bilet na imprezę to datek do puszki WOŚP-owej w wysokości 20 zł.

O tej samej godzinie (17) w Klubie Górnika rozpocznie się szkolny pokaz talentów i kiermasz domowych wypieków - "Zimowe granie w pomaganie". W organizację wydarzenia zaangażowały się praktycznie wszystkie szkoły w Sanoku. Podczas imprezy będzie można zobaczyć uczniowski pokaz talentów i zakupić domowe wypieki.
O godzinie 18 w Sanockim Domu Kultury rozpocznie się koncert Flamenco. Publiczności zaprezentują się tancerze w czterech grupach wiekowych – od 11 do 43 lat. Wstęp na koncert to datek do puszki w wysokości 10 zł lub więcej.

Również o godzinie 18 w Arenie Sanok rozpocznie się mecz hokeja, w którym Ciarko KH 58 Sanok zagra z drużyną z Bardejowa. Nasi hokeiście wyjadą na lód w koszulkach z charakterystycznym czerwonym serduszkiem, a po meczu podpiszą i przekażą na licytację klubową koszulkę. Podczas meczu wolontariusze będą zbierać pieniądze do puszek, a koszulkę będzie można wylicytować 14 stycznia podczas Finału WOŚP na sanockim rynku.

O godzinie 19 w Klubie PaniK (2 Pułku Strzelców Podhalańskich 1) rozpocznie się rock'owy koncert. Zagrają Teleport, Sabała Bacała i Orthodox. Bilety w cenie 10 zł do kupienia w klubie przed koncertem.
Cały dochód z imprez organizowanych przez Bieszczadzki Sztab WOŚP zasili konto Fundacji Jurka Owsiaka. W tym roku Orkiestra będzie zbierać pieniądze na zakup specjalistycznego i nowoczesnego sprzętu dla ratowania noworodków.


PROGRAM:
 

7 STYCZNIA
Mecz siatkówki TSV Sanok-Olimpia Sulęcin, hala sportowa PWSZ, godz. 17
Dancing seniorów, Klub Górnika, godz. 17
 

11 STYCZNIA
Bal Przebierańców dla dzieci, Klub Górnika, godz. 16.30
 

13 STYCZNIA
Maraton Zumby i pokaz Spartan, hala sportowa przy PWSZ, godz. 17
Szkolny pokaz talentów, Klub Górnika, godz. 17
Koncert Flamenco, Sanocki Dom Kultury, godz. 18
Mecz hokeja Ciarko KH 58 Sanok-Hk Bardejov, Arena Sanok, godz. 18
Koncert rock'owy, Klub PaniK, godz. 19
***
Finał WOŚP odbędzie się 14 stycznia na sanockim rynku. W planie bieg "Policz się z cukrzycą", koncerty, aukcje ze sceny i pokaz sztucznych ogni.  Szczegóły wkrótce.

 

Organizatorzy

Zdjęcia (4)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe