Spotkania pomaturalne

  • 15.08.2016, 08:09
  • Anna Twardy

Podziel się:

Oceń:

Spotkania pomaturalne Anna Twardy
Od 19 lat raz w roku spotykają się i dzielą swoimi problemami i przeżyciami. Uczennice żeńskiej klasy Liceum Chemicznego w Sanoku, dzisiejszego mechanika, dają przykład, że czas nie musi niszczyć przyjaźni, a mijające lata mogą ją tylko umacniać.


W tym roku spotkanie zorganizowano w domu Alicji Szul, mieszkanki wsi Długie. Oprócz dwunastu absolwentek z rocznika 1979 w zjeździe wzięła udział również Małgorzata Kosturska, dawna wychowawczyni. Dla emerytowanej nauczycielki chemii klasa „d” była pierwszą, nad którą objęła pieczę.

Więcej w 32 numerze Korso Sanockie

Anna Twardy

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe